1998
2000
2005
2010
2015
2020
1998

Благодійна організація Партнерство «Кожній дитині» розпочала свою роботу в Україні як філіал міжнародної Європейської дитячої благодійної організації (ЄДБО), реалізовуючи низку проектів, спрямованих на допомогу вразливим сім’ям з дітьми та запобігання потраплянню дітей до інтернатних закладів у Львівській та Київській області. Організація поширює досвід підтримки сім’ї та  допомоги матері і дитині в умовах кризи.

2002

Після об’єднання ЄДБО та Християнського дитячого фонду Великої Британії (ХДФ) та зміни назви на EveryChild  (Кожній дитині) – організація продовжує працювати як представництво британської міжнародної організації «Кожній дитині» в Україні. З налагодженням стратегічних партнерств з Державною службою у справах сім’ї, дітей та молоді, та відповідними вищими навчальними закладами розпочинають впроваджуються проекти по створенню соціальних служб підтримки сім’ї та дитячих будинків сімейного типу.

2004

Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні після перереєстрації реалізує проекти зі створення служб підтримки сім’ї та служб супроводу прийомних сімей у м. Бахчисарай, Київській та Львівській областях. Цього ж року відбувається реєстрація журналу «Права дітей» та видання книжки «Прийомна сім’я: методика супроводу».

2005

Організація розпочинає впровадження трирічного комплексного проекту ЄС «Розвиток інтегрованих соціальних служб в Київській області»  з бюджетом 1,5 млн євро, готує команду тренерів по інтегрованих соціальних послугах, організовує навчальну поїздку до Великої Британії.

2006

 

 

Силами Представництва благодійної організації «Кожній дитині» та партнерів створюються 35 служб раннього втручання, 20 служб підтримки прийомних сімей,  3 служби соціалізації випусників інтернатних закладів; розпочинають працювати перші сільські соціальні працівники. Організація передає соціальним службам Київської області сорок три одиниці транспорту та оргтехніку.  

 

За фінансування Міжнародного дитячого фонду розпочинає працювати Центр матері та дитини у м. Чернігові, який відвідує принцеса Швеції Сільвія. Організовуються навчальні обміни між Киргизстаном, Узбекистаном, Таджикистаном, Литвою, Естонією та Україною.

2007

Введені Представництвом благодійної організації «Кожній дитині» служби раннього втручання дають перші позитивні результати – кількість відмов від немовлят зменшується втричі в Київській області. В м. Києві проводиться міжнародні конференція по інтегрованих соціальних службах, виходить в світ перше видання посібника з оцінки потреб дитини та її сім’ї. Інформаційна кампанію «Родина для дитини» отримує гран-прі Національного Фестивалю соціальної реклами.  Організовується навчальна поїздка до Великої Британії.

2008

Організація розпочинає працювати над соціалізацією випускників інтернатних закладів, залученням наставників для молодих людей; створює кімнату матері і дитини та вводить посаду соціального педагога в Київському обласному будинку дитини в м. Біла Церква. Представництво благодійної організації «Кожній дитині» проводить дослідження становища вразливих сімей та доступності послуг для них, здійснює навчання фахівців українській  методиці оцінки потреб.  Організовуються навчальні поїздки до Санкт-Петербургу, Швеції.

2009

Представництво благодійної організації «Кожній дитині» відзначає десятиріччя діяльності виставкою в галереї «Лавра». Розпочинається співробітництво з Інститутом гуманітарних послуг над тренінговим курсом «Захист дитини: сімейно орієнтований підхід», в рамках якого за три роки буде навчено 160 спеціалістів, які працюють в інтересах дітей. Організація розробляє Стратегію розвитку соціальних послуг для Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, а також концепцію реформування будинку дитини. В м. Бровари створюється перша в Україні прийомна сім’я термінового влаштування. Інформаційна кампанія «Хочу познайомитися…», розроблена pro bono агентством PROVID отримує перше місце на Київському міжнародному фестивалі реклами.

2010

Відбувається реєстрація Міжнародної блангодійної організації Партнерство «Кожній дитині», яка розпочинає реалізацію трирічного проекту соціалізації молоді, позбавленої батьківського піклування. Організація видає книжку «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичний аспект», проводить навчання технології організації мережевих зустрічей, організовує навчальні візити в Румунію та Молдову. Посол Великої Британії проводить благодійний прийом «Купи цеглинку» для Партнерства «Кожній дитині».

2011

З 2011 року напрацювання Представництва благодійної організації «Кожній дитині» у сфері допомоги вразливим сім’ям з дітьми розвиває та поглиблює Партнерство «Кожній дитині» – незалежна українська організація із міжнародним статусом.  Партнерство видає двотомну книжку «Оцінка потреб дитини»  та проводить у м. Києві міжнародну конференцію «Захист дитини чи підтримка сім’ї: пошук найкращих рішень».