09 грудня 2014

Влітку Партнерство «Кожній дитині» розпочало реалізацію проекту «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя» з метою розвитку потенціалу молоді для втілення громадянських і соціальних прав, представлення інтересів та лобіювання змін в інтересах соціально незахищених однолітків. 

 
20 жовтня 2014

Ініціатива “Родина Маи?дан” запрошує школярів міста Києва віком від 11 до 15 років взяти участь у Міжнародному музичному таборі “Діти сходу та заходу разом”, якии? відбудеться з 27 жовтня до 1 листопада 2014 року в м. Буча Київської області.

 
06 жовтня 2014

Ви – тренер? Маєте досвід роботи з соціально-незахищеними категоріями молоді? Запрошуємо Вас до участі в проекті "Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя". 

 
11 вересеня 2014

10 вересня 2014 року у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області відбулося урочисте відкриття другої в Україні соціальної квартири для молоді віком від 15 до 23 років з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 
04 серпня 2014

Запрошуємо активних і небайдужих, комунікабельних і винахідливих молодих людей віком від 18 до 24 років, яким знайома система альтернативного догляду дітей, до участі в проекті "Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя".

 
02 липня 2014

Більше 40 молодих людей, що мають досвід перебування під альтернативною опікою, з 5 європейських країн візьмуть участь у тренінгу "Партнерство в інтересах молоді" (PArtnership for YouTH), який відбудеться з 3 по 7 липня 2014 року в рамках програми Європейського Союзу «Молодь у дії».

 
18 червня 2014

У 2011 році світ вперше побачила "Книжка про мене" - спеціальний літопис перших років життя, розроблений для дітей-сиріт. З того часу встигли народитися нові покоління дітей, які опинилися в стінах дитбудинків. Без допомоги "Книжки..." спогади про їхнє дитинство знову ризикують загубитися. 

 
02 червня 2014

Минулого тижня в українських школах закінчився навчальний рік. З цієї нагоди ми вирішили влаштувати свій «останній дзвінок» для учасників молодіжних клубів за програмою «Як стати успішним». Однак не зовсім традиційний: без шкільних формальностей, шикування на лінійку, віршів чи самодіяльних пісень.

 
30 травня 2014

В Україні понад три тисячі дітей вимушених переселенців. Кожної години ця цифра збільшується, проте повністю відсутня координація ключових відомств, відповідальних за дотримання прав дітей, в умовах швидкого реагування на критичну ситуацію. 

 
27 травня 2014

21 травня 2014 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей» відбулося  друге засідання клубу патронатних сімей з м. Києва та Київської області. 

 
RSS