06 квітня 2012

5 квітня Партнерство «Кожній дитині» провело відкритий простір «Як допомогти молоді, позбавленій батьківського піклування, впевнено розпочати самостійне життя?» з метою обговорити окремі аспекти соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів та підготувати ідеї та рекомендації щодо її подальшої реалізації.

 
01 березеня 2012

Женева, 28 лютого 2012 року – вперше після двадцяти років з часу визнання прав дитини, діти отримали можливість  безпосереднього доступу до правосуддя на міжнародному рівні через щойно прийняту процедуру подання скарг.

 
28 лютого 2012

24 лютого 2012 року  Прем‘єр-міністр України Микола Азаров провів консультації з громадськими організаціями щодо питань соціального захисту населення.

 
13 лютого 2012

Пошук роботи та професійне самовизначення відіграють одну з найважливіших ролей  на початку дорослого життя. Саме робота та обрана професія допомагають не лише стати фінансово незалежними, але й сприяють самоусвідомленню та подальшому особистісному становленню.

 
10 лютого 2012

Згідно з умовами договору між  Вcесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) і Партнерством «Кожній дитині» протягом 2012-1013 рр. у Києві буде реалізовуватися проект «Запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування».

 
02 лютого 2012

За рік діяльності проекту «Зростаємо разом», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині», понад 200 батьків опанували курс «Батьківство в радість» у м. Полтава і м. Біла Церква

 
16 грудня 2011

Своєчасна та професійна допомога сім’ям з дітьми, розвиток батьківського потенціалу та посилення координації дій органів державної влади – основні передумови забезпечення права кожної дитини на виховання у сім’ї.

 

 
30 листопада 2011

До участі в конференції запрошуємо фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, науковців, викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітей.

 
09 серпня 2011
Партнерство «Кожній дитині» звертається по термінову допомогу в зв’язку із пожежею, що спричинила найбільші втрати ресурсів організації за 13 років її існування  
29 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» готує фахівців для підвищення батьківської компетентності в містах Біла Церва і Полтава.

 
RSS