27 січня 2014

Як організація, що працює для забезпечення прав дітей в Україні, вважаємо за необхідне відреагувати на теперішню ситуацію в країні. Ми обурені фактами масових порушень основних прав людини та стурбовані участю неповнолітніх у протистояннях між населенням та владою. 

 
31 грудня 2013

Шановні друзі, партнери, волонтери, прихильники й помічники Партнерства "Кожній дитині". Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!  У 2013 році українці продемонстрували світу, що права людини є найвищою цінністю суспільства, згуртувалися навколо спільних цілей. 

 
10 грудня 2013

24 листопада 2013 року в рамках реалізації проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування» у Києві пройшло перше засідання клубу патронатних вихователів з Київської області. 

 
03 грудня 2013

15 листопада 2013 року 25 фахівців соціальної сфери завершили навчання за міжнародною тренінговою програмою «Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід». Тепер спеціалісти служб та організацій, які працюють в інтересах дитини, зможуть надавати комплексну професійну соціальну допомогу в подоланні складних життєвих обставин сімей із дітьми.  

 
26 листопада 2013

24 листопада 2013 р. завершилося п’ятиденне навчання тренерів у рамках першого етапу підготовки молодіжних тренерів для проекту "Впевнений старт". 29 учасників програми із 13 регіонів України ознайомилися з інноваційними підходами підтримки дітей і молоді, позбавлених батьківського піклування. 

 
21 листопада 2013

20 листопада Партнерство «Кожній дитині» приєдналося до 14 громадських організацій для проведення адвокаційної кампанії "Відкриваємо двері дітям". Її задача – відмовитися від інтернатів і перейти до виховання дітей в умовах сімейного оточення. 

 
07 листопада 2013

4 листопада 2013 року голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Комітету ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Жук здійснив робочу поїздку до Білої Церкви з метою ознайомлення з результатами запровадження послуг сімейного патронату в місті.  

 
31 жовтня 2013

Такий девіз обрали собі 8 колишніх вихованців інтернатів із Вишгородського району Київської області у облаштуванні соціальної квартири, де вони незабаром проживатимуть, освоюючи життєві навички, потрібні для успішного старту та їх самостійного життя у соціумі. 

 
28 жовтня 2013

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс на посаду Асистента проектів. Основна відповідальність полягатиме у наданні підтримки в реалізації програм та соціальних проектів. Для участі необхідно надіслати заповнену форму резюме та супровідний лист до 7 листопада 2013 року.

 
14 жовтня 2013

Ви – тренер? Маєте бажання професійно вдосконалюватися? Запрошуємо до участі в програмі навчання для тренерів за програмою для молоді «Як стати успішним». Участь у програмі – безкоштовна. Відбір проводиться на конкурсній основі. 

 
RSS