28 жовтня 2013

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс на посаду Асистента проектів. Основна відповідальність полягатиме у наданні підтримки в реалізації програм та соціальних проектів. Для участі необхідно надіслати заповнену форму резюме та супровідний лист до 7 листопада 2013 року.

 
14 жовтня 2013

Ви – тренер? Маєте бажання професійно вдосконалюватися? Запрошуємо до участі в програмі навчання для тренерів за програмою для молоді «Як стати успішним». Участь у програмі – безкоштовна. Відбір проводиться на конкурсній основі. 

 
29 вересеня 2013

Для вихованців проекту «Впевнений старт» новий рік починається восени, коли щовересня проходить їх перша, символічна зустріч-знайомство. Адже відомо: як новий рік розпочнеш, так його і проведеш. 

 
21 серпня 2013

Запрошуємо представників соціальних служб та закладів, громадських організацій, що працюють у сфері забезпечення прав дітей або надають послуги на основі оцінки потреб, презентувати свої напрацювання та долучитись до процесу розробки єдиного національного інструментарію оцінки потреб дитини та її сімї.

 
18 липня 2013

18 та 20 червня 2013 року в Тернополі й Луганську відбулися круглі столи з метою ознайомлення із проектом державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, а також узгодження підходів до його апробації на місцях. 

 
09 липня 2013

З 9 червня 2013 року розпочалося навчання для сімей кандидатів у патронатні вихователі, які разом зі спеціалістами, що працюють в інтересах дітей, будуть здійснювати патронат над дітьми у Деснянському, Дарницькому та Оболонському районах м. Києва.

 
12 червня 2013

12 червня 2013 р. в Комітеті Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму пройшов круглий стіл, де були розгянуті пропозиції щодо врегулювання сімейного патронату в Україні на законодавчому рівні

 
07 червня 2013

Ці слова були особливо популярними серед учасників лісового табору "Впевнений старт: до успіху разом", який проходив 25-26 травня 2013 року поблизу Києва в рамках програми соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування. 

 
01 червня 2013

Кожна дитина має право на гру. І забезпечити його простіше, аніж здається. Достатньо перестати покладатися на державу та нарікати на невиконання прав дітей в Україні і розпочати з себе. В День захисту дітей ми запитали відомих письменників, лікарів, журналістів, а також самих дітей, як, на їхню думку, забезпечити найунікальніше з дитячих прав – право на гру. 

 
24 травня 2013

Цьому вчилися маленькі львів'яни та їхні батьки на майстер-класі від Партнерства «Кожній дитині». Захід відбувся 18 травня 2013 року в рамках Міжнародного дитячого фестивалю, який усьоме проводив «Форум видавців»

 
RSS