24 травня 2013

Цьому вчилися маленькі львів'яни та їхні батьки на майстер-класі від Партнерства «Кожній дитині». Захід відбувся 18 травня 2013 року в рамках Міжнародного дитячого фестивалю, який усьоме проводив «Форум видавців»

 
26 квітня 2013

Пропонуємо вашій увазі перші результати роботи молодіжних клубів для 60 випускників інтернатів із Київської області. Навчання молоді стало можливим завдяки зібраним коштам у рамках Місяця спільних дій в інтересах дітей, ініційованого Партнерством «Кожній дитині» наприкінці минулого року. 

 
23 квітня 2013

Йдеться про позицію Партнерства «Кожній дитині» щодо національної стратегії з реформації інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, висвітленню якої – часто поверхневому й упередженому – останнім часом приділяють пильну увагу вітчизняні ЗМІ. 

 
17 квітня 2013

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

 
02 квітня 2013

До Міжнародного дня дитячої книги – презентуємо нову публікацію. Посібник «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля» відкриває двері у світ стосунків між дитиною та дорослими за допомогою гри. 

 
26 березеня 2013

18-21 березня 2013 року Партнерство «Кожній дитині» приймало гостей із Санкт-Петербурга та Луганська із навчальним візитом «Сімейний патронат: досягнення, уроки, перспективи» з метою обміну досвідом та поширення успішної практики запровадження послуг сімейного патронату. 

 
21 березеня 2013

На замовлення Міністерства соціальної політики України експертами Партнерства «Кожній дитині» протягом вересня 2012р. – лютого 2013р. було розроблено проект Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів. 

 
05 лютого 2013

Позиція Партнерства «Кожній дитині» викладена у заяві громадських організацій, які спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) виступили за підтримку ратифікації Конвенції.

 
21 січня 2013

Запрошуємо соціальних фахівців та представників НУО, що надають підтримку молоді, позбавленій батьківського піклування, до участі в експертній дискусії, яка відбудеться 30 січня 2013 р. у Києві.

 
03 січня 2013

Запрошуємо до участі в міжнародній конференції, присвяченій питанням якості та доступності послуг для сімей з дітьми.

 
RSS