26 квітня 2013

Пропонуємо вашій увазі перші результати роботи молодіжних клубів для 60 випускників інтернатів із Київської області. Навчання молоді стало можливим завдяки зібраним коштам у рамках Місяця спільних дій в інтересах дітей, ініційованого Партнерством «Кожній дитині» наприкінці минулого року. 

 
23 квітня 2013

Йдеться про позицію Партнерства «Кожній дитині» щодо національної стратегії з реформації інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, висвітленню якої – часто поверхневому й упередженому – останнім часом приділяють пильну увагу вітчизняні ЗМІ. 

 
17 квітня 2013

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

 
02 квітня 2013

До Міжнародного дня дитячої книги – презентуємо нову публікацію. Посібник «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля» відкриває двері у світ стосунків між дитиною та дорослими за допомогою гри. 

 
26 березеня 2013

18-21 березня 2013 року Партнерство «Кожній дитині» приймало гостей із Санкт-Петербурга та Луганська із навчальним візитом «Сімейний патронат: досягнення, уроки, перспективи» з метою обміну досвідом та поширення успішної практики запровадження послуг сімейного патронату. 

 
21 березеня 2013

На замовлення Міністерства соціальної політики України експертами Партнерства «Кожній дитині» протягом вересня 2012р. – лютого 2013р. було розроблено проект Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів. 

 
05 лютого 2013

Позиція Партнерства «Кожній дитині» викладена у заяві громадських організацій, які спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) виступили за підтримку ратифікації Конвенції.

 
21 січня 2013

Запрошуємо соціальних фахівців та представників НУО, що надають підтримку молоді, позбавленій батьківського піклування, до участі в експертній дискусії, яка відбудеться 30 січня 2013 р. у Києві.

 
03 січня 2013

Запрошуємо до участі в міжнародній конференції, присвяченій питанням якості та доступності послуг для сімей з дітьми.

 
31 грудня 2012

Шановні друзі! Вітаємо вас із прийдешніми святами - Новим Роком та Різдвом Христовим! 

 
RSS