10 лютого 2012

Згідно з умовами договору між  Вcесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) і Партнерством «Кожній дитині» протягом 2012-1013 рр. у Києві буде реалізовуватися проект «Запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування».

 
02 лютого 2012

За рік діяльності проекту «Зростаємо разом», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині», понад 200 батьків опанували курс «Батьківство в радість» у м. Полтава і м. Біла Церква

 
16 грудня 2011

Своєчасна та професійна допомога сім’ям з дітьми, розвиток батьківського потенціалу та посилення координації дій органів державної влади – основні передумови забезпечення права кожної дитини на виховання у сім’ї.

 

 
30 листопада 2011

До участі в конференції запрошуємо фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, науковців, викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітей.

 
09 серпня 2011
Партнерство «Кожній дитині» звертається по термінову допомогу в зв’язку із пожежею, що спричинила найбільші втрати ресурсів організації за 13 років її існування  
29 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» готує фахівців для підвищення батьківської компетентності в містах Біла Церва і Полтава.

 
24 червня 2011
Київ, 24 червня 2011 р. – американський експерт з прав дітей, автор численних публікацій з соціальної роботи із сім’ями і дітьми Джудіт РАЙКУС завершила свій візит в Україну, під час якого зустрілася із фахівцями, які працюють в інтересах дітей, поспілкувалася із читачами своїх книг та випускниками розроблених нею тренінгових програм.  
17 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» опублікувало електронну версію посібника «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти». У виданні розглянуто основні технологічні аспекти, інструменти та методи здійснення практичної соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини.

 
14 червня 2011
15 наставників для випускників інтернатних закладів готові розпочати з нового навчального року роботу з дітьми у м. Біла Церква в рамках українсько-швейцарського проекту «Впевнений старт».  
14 червня 2011
Партнерство "Кожній дитині" провело пікнік для учасників проекту "Впевнений старт" у м. Біла Церква  
RSS