3-4 листопада 2012 року відбулася зустріч 26 випускників молодіжного клубу «Як стати успішним», що діють у 4 районах Київської області в рамках проекту «Впевнений старт».
З 18 по 24 жовтня 2012 р. в м. Софія (Болгарія) проходив міжнародний тренінг для молоді, що має досвід перебування під опікою. Учасники «Впевненого старту» представляли Україну.
22 вересня відбулася перша зустріч-знайомство молодих людей, які в цьому навчальному році прийматимуть участь у проекті соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування, «Впевнений старт».
23 серпня 2012 року Партнерство «Кожній дитині» урочисто відкрило ігровий майданчик в мікрорайоні «Левада» м. Полтава.
Свята для малечі були організовані Партнерством «Кожній дитині» спільно з міською владою та місцевими громадськими та благодійними організаціями.
З травня 2012 року у м. Києві розпочинається пошук патронатних вихователів для створення унікальних для України професійних патронатних сімей. Така інноваційна соціальна послуга допомагатиме вразливим сім’ям з дітьми долати кризу та уникати травм інституціоналізації (перебування в притулках, будинках дитини, дитячих будинках тощо).
15 травня 2012 року о 12.00 год. в приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького 8/16, конференц-зал, 2-й поверх) відбудеться прес конференція з нагоди запровадження в м. Києві експерименту з надання послуг сімейного патронату для дітей, які потрапили у складні життєві обставини або залишилися без батьківського піклування.
20 квітня на базі Притулку №1 м. Києва відбулося робоче засідання «Роль фахівців Притулку №1 у запровадженні в м. Києві моделі «сімейного патронату».
5 квітня Партнерство «Кожній дитині» провело відкритий простір «Як допомогти молоді, позбавленій батьківського піклування, впевнено розпочати самостійне життя?» з метою обговорити окремі аспекти соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів та підготувати ідеї та рекомендації щодо її подальшої реалізації.
Женева, 28 лютого 2012 року – вперше після двадцяти років з часу визнання прав дитини, діти отримали можливість безпосереднього доступу до правосуддя на міжнародному рівні через щойно прийняту процедуру подання скарг.