30 листопада 2011

До участі в конференції запрошуємо фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, науковців, викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітей.

 
09 серпня 2011
Партнерство «Кожній дитині» звертається по термінову допомогу в зв’язку із пожежею, що спричинила найбільші втрати ресурсів організації за 13 років її існування  
29 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» готує фахівців для підвищення батьківської компетентності в містах Біла Церва і Полтава.

 
24 червня 2011
Київ, 24 червня 2011 р. – американський експерт з прав дітей, автор численних публікацій з соціальної роботи із сім’ями і дітьми Джудіт РАЙКУС завершила свій візит в Україну, під час якого зустрілася із фахівцями, які працюють в інтересах дітей, поспілкувалася із читачами своїх книг та випускниками розроблених нею тренінгових програм.  
17 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» опублікувало електронну версію посібника «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти». У виданні розглянуто основні технологічні аспекти, інструменти та методи здійснення практичної соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини.

 
14 червня 2011
15 наставників для випускників інтернатних закладів готові розпочати з нового навчального року роботу з дітьми у м. Біла Церква в рамках українсько-швейцарського проекту «Впевнений старт».  
14 червня 2011
Партнерство "Кожній дитині" провело пікнік для учасників проекту "Впевнений старт" у м. Біла Церква  
06 червня 2011

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Партнерство «Кожній дитині» організувало веселі змагання «Щаслива родина» для сімей пілотного району в м. Біла Церква.

 
20 травня 2011
З 23 по 27 травня в Києві у галереї «Арт Бюро» проходитиме благодійна виставка «Погляд зсередини» члена союзу художників Росії і члена Міжнародної Асоціації Образотворчого мистецтва – АІАП ЮНЕСКО Ірини Оркіної та починаючої української художниці Анастасії Касьянової, частину коштів від якої мисткині спрямують на користь проектів Партнерства «Кожній дитині», які допомагають сім’ям з дітьми та випускникам інтернатних закладів.  
01 квітня 2011
З квітня 2011 року здобутки EveryChild (ПБО Кожній дитині) у сфері допомоги вразливим сім’ям з дітьми буде розвивати та поглиблювати Партнерство «Кожній дитині» – незалежна українська організація із міжнародним статусом.  
RSS