10 листопада 2010
12 листопада 2010 року Держсоцслужба обговорить із громадськістю можливі шляхи реформування системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  
22 вересеня 2010
Державна податкова інспекція у Печерському районі м. Києва незаконно вимагає близько 678 тисяч гривень у Представництва благодійної організації «Кожній дитині» (Велика Британія), аби воно могло продовжувати свою діяльність в Україні, спрямовану на розвиток соціальних послуг допомогу вразливим сім’ям з дітьми та дітям-сиротам. Про це йдеться у зверненнях Представництва до Президента України, Прем’єр-Міністра України та голови Державної податкової адміністрації України (ДПА) із вимогою скасувати незаконні дії податківців.  
30 серпня 2010

Для малят із дитбудинків благодійники готують книжку на згадку про їхні перші роки

 
25 серпня 2010
Історія загибелі 5-ти дітей з Ніжинського інтернату спонукала до рішучих дій. Генеральна прокуратура за дорученням Президента України стала перевіряти всі сиротинці. Створити в них належні умови доручено уряду та місцевій владі. Адже в багатьох таких закладах жити просто неможливо. Вихованців принижують, відбирають у них їжу та речі, а за непокору - обколюють психотропними препаратами.  
06 серпня 2010
Дедалі більше дітей народжується поза шлюбом. Після розриву між батьками чоловіки часто втрачають контакт із дитиною через заборону матері. У Німеччині це визнали неконституційним. А в Україні? Коментує "Кожній дитині"  
26 липня 2010
Новий інтернат в Київській області будуватися не буде, а профільні Міністерства відзвітують за стан реформування інтернатної системи – ці та інші рішення були винесені на спеціальній нараді щодо реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка відбулася 23 липня в Міністерстві сім’ї, молоді та спорту за участю Міністра Равіля Сафіулліна.  
15 липня 2010
Розбудовувати мережу інтернатів пропонує прем'єр-міністр Микола Азаров. Він дав доручення міністерствам і обласним адміністраціям направляти дітей із малозабезпечених сімей на навчання в сиротинці, відкрити при них дошкільні відділення, створювати інтернати для обдарованих сиріт. Представники громадських організацій проти такої ініціативи.  
15 липня 2010
В Україні планують розширити мережу сиротинців - замість альтернативних форм виховання  
01 липня 2010
23 червня Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав доручення міністерствам і обласним адміністраціям направляти дітей із малозабезпечених сімей на навчання в заклади для сиріт, відкрити при них дошкільні відділення, та створити перший заклад нового типу для сиріт в Київській області. Громадські організації, які працюють в інтересах дітей, скликають прес-конференцію аби обговорити чинні дії Уряду в розрізі державної політики щодо пріоритетності сімейних форм виховання дітей-сиріт та положень Конвенції ООН «Про права дитини». 2 липня 2010 року о 10.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція громадських організацій, не згодних із діями чинного уряду, щодо створення нових закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  
RSS