29 червня 2010
Комітет ООН з прав дитини заслухав Альтернативний звіт українських громадських організацій.  
22 червня 2010
Де, коли і з якою метою створили перші притулки для дітей, що в поняття колективного виховання вкладала радянська влада, як сьогодні відбувається реформа інтернатних закладів в Україні та в інших країнах Східної Європи, читайте в новому номері журналу «Права дітей», який видають Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні та Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М».  
17 червня 2010
Оригінальним способом вирішили підтримати дітей-випускників інтернатних закладів любителі екстримального туризму. 12-13 червня вони здійснили благодійну екскурсію з м. Києва до Млинків - гіпсового лабіринту, що на Тернопільщині. Крім того учасники заходу відвідали м. Камянець-Подільський та Хотин.  
17 червня 2010
Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні запрошує зацікавлені сторони надати пропозиції щодо послуг з організації та проведення навчальної поїздки для ознайомлення із досвідом трансформації будинків дитини і процесом реформування систем захисту прав дітей.  
14 червня 2010
10 червня м. Броварський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння Представництва благодійної організації «Кожній дитині» в Україні організував зустріч для своїх колег із м. Біла Церква для обміну досвідом. У фокусі уваги спеціалістів служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді опинилася перша в Україні прийомна сім'я термінового влаштування, яка працює в м. Бровари з 2009 року.  
14 червня 2010
14 червня 2010 року в Женеві проходить засідання передсесійної робочої групи Комітету ООН з прав дитини, на якому буде розглянуто альтернативний звіт, підготовлений громадськими організаціями України, щодо виконання положень Конвенції ООН про права дитини (2002-2006 рр.)  
11 червня 2010
Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей". Законопроект передбачає запровадження реєстрації місця проживання або місця перебування бездомного громадянина, розширення переліку суб'єктів, які можуть вести облік бездомних громадян.  
07 червня 2010
Дитина не потрапить в дитячий будинок, якщо вчасно допомогти батькам, які опинилися у скрутній ситуації, - переконує досвід ПБО «Кожній дитині» в Київській області, де з 2009 року спільно із місцевими органами влади розбудовується інноваційний для України та пострадянського простору механізм гейткіпінгу - системи прийняття рішень в інтересах дітей.  
06 червня 2010

Готувати до самостійного життя вихованців і випускників інтернатів - сиріт та позбавлених батьківського піклування, яких в Україні понад 103 тисячі, нещодавно взялися ініціатори двох проектів: "Отримай свій шанс" та "Упевнений старт: програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування".

 
02 червня 2010
14 червня 2010 року відбудеться слухання Комітету ООН з прав дитини, на якому українські громадські організації, що працюють в інтересах дітей, представлять свою позицію щодо стану дотримання Конвенції ООН з прав дитини в Україні.  
RSS