02 червня 2014

Минулого тижня в українських школах закінчився навчальний рік. З цієї нагоди ми вирішили влаштувати свій «останній дзвінок» для учасників молодіжних клубів за програмою «Як стати успішним». Однак не зовсім традиційний: без шкільних формальностей, шикування на лінійку, віршів чи самодіяльних пісень.

 
30 травня 2014

В Україні понад три тисячі дітей вимушених переселенців. Кожної години ця цифра збільшується, проте повністю відсутня координація ключових відомств, відповідальних за дотримання прав дітей, в умовах швидкого реагування на критичну ситуацію. 

 
27 травня 2014

21 травня 2014 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей» відбулося  друге засідання клубу патронатних сімей з м. Києва та Київської області. 

 
22 травня 2014

21 травня 2014 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей» відбулося  друге засідання клубу патронатних сімей з м. Києва та Київської області. 

 
19 травня 2014

16 травня 2014 року 26 молодіжних тренерів із 13 регіонів України отримали сертифікати компетентності за програмою "Як стати успішним" в рамках проекту «Впевнений старт: Програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування». 

 
10 квітня 2014

Звільнення 12 тисяч фахівців соціальної роботи згідно нещодавнього рішення Уряду може призвести до соціальної катастрофи в Україні. Про це заявили представники громадських організацій на прес-конференції 9 квітня 2014 року. 

 
14 березеня 2014

Партнерство «Кожній дитині» спільно з іншими організаціями, що працюють у сфері захисту дітей, звернулися до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка із заявою про недопущення скорочення фахівців із соціальної роботи. 

 
17 лютого 2014

З 11 по 13 лютого 2014 року пройшли візити співробітників Партнерства «Кожній дитині» спільно з представниками місцевої влади Вишгородського району Київської області у соціальні квартири для вразливих категорій населення у містах Києві та Донецьку з метою ознайомлення з їх діяльністю.  

 
27 січня 2014

Як організація, що працює для забезпечення прав дітей в Україні, вважаємо за необхідне відреагувати на теперішню ситуацію в країні. Ми обурені фактами масових порушень основних прав людини та стурбовані участю неповнолітніх у протистояннях між населенням та владою. 

 
31 грудня 2013

Шановні друзі, партнери, волонтери, прихильники й помічники Партнерства "Кожній дитині". Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!  У 2013 році українці продемонстрували світу, що права людини є найвищою цінністю суспільства, згуртувалися навколо спільних цілей. 

 
RSS