12 квітня 2016 року Партнерство “Кожній дитині” спільно з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення “Простір гідності” сертифікувало 30 тренерів, які пройшли комплексну тривалу підготовку (червень 2015 – лютий 2016) щодо використання методу Ненасильницького спілкування (ННС)*.
6-8 квітня 2016 року Партнерство "Кожній дитині" запрошує спеціалістів соціальної сфери, які працюють з сім’ями, дітьми та молоддю, до участі у тренінгу "Супервізія та медіація в соціальні сфері: теорія і практика".
Партнерство "Кожній дитині" запрошує молодих людей та організації, які працюють з молоддю, до співпраці у поширенні знань про соціальні права через навчальну гру Ради Європи "Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини".
4 березня 2016 року Партнерство "Кожній дитині" презентувало українське видання гри Ради Європи "Країна Гідності". У заході взяли участь молоді люди й молодіжні тренери з проекту "Молодь для молоді", представники Департаменту молоді Ради Європи, Посольства Фінляндії в Україні, органів виконавчої й законодавчої влади України, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, соціально відповідального бізнесу та медіа.
27 лютого 2016 року у рамках проекту “Відновлення: соціальна інтеграція та примирення через ненасильницьке спілкування для сімей і дітей у Київській області” відбувся форум у форматі “світового кафе” “СИЛЬНІШЕ РАЗОМ: зміцнення діалогу і соціальної згуртованості в місцевих громадах”.
Завершився початковий етап роботи молодіжних клубів другої фази проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" - і саме час підводити проміжні підсумки. Цього року мережа проекту охоплює 16 регіонів, 25 клубів та понад 300 молодих людей.
З липня по листопад 2015 року на замовлення Мінсоцполітики України при підтримці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки проходили заходи в рамках реалізації проекту "Реформа соціальних послуг: розвиток потенціалу фахівців для підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей”.
1-3 жовтня та 22-24 жовтня 2015 року відбулася підготовка тренерів за програмою “Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї”. Впродовж 2 етапів навчання учасники тренінгу опановували використання технології ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї.
Молоді люди з 16 регіонів України взяли участь у тренінгу "Розвиток тренерської майстерності" та провели разом три захоплюючі дні, сповнені інтенсивного навчання, нових знайомств та спілкування.
18-19 вересня 2015 року у приміщенні Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка відбувся тренінг "Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім'ї" для наукових працівників та викладачів вищих навчальних закладів України.