Поновлене право на гру

23 серпня 2012 року Партнерство «Кожній дитині» урочисто відкрило ігровий майданчик в мікрорайоні «Левада» м. Полтава.  

30 серпня 2012

У відкритті взяли участь заступник директора Партнерства «Кожній дитині» з реалізації програм Зінаїда Петрівна Кияниця, Олександр Михайлович Залужний – лідер громадського об’єднання «Наш дім – Полтава», а також перший заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Ірина Адамівна Надіна та заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради – начальник відділу виховної, позашкільної роботи та соціального захисту Ірина Миколаївна Гринь.

 

«Сучасне суспільство встановлює для дітей нові правила гри – в прямому значенні цього слова, – говорить менеджер проекту «Зростаємо разом» Лариса Стрига.

 

Право на гру є одним із невідємних прав кожної дитини, зафіксованих у Конвенції ООН з прав дитини. В моєму дитинстві дітям дозволяли цілими днями бігати по вулицях і лазити по деревах. В проміжках між іграми ти забігав додому, хапав бутерброд і знову біг на вулицю – до самого вечора. В наш час дитяче життя більш упорядковане і організоване: спочатку дитячий садок, потім школа. Весь цей час діти проводять під жорстким дорослим контролем і їх важко побачити на вулицях або в парках.

Новий гральний майданчик, - сподіваємося, відповідатиме сучасним дитячим потребам. Адже дитячий майданчик – це модель суспільства і, з точки зору еволюції,ідеальний гральний майданчик має бути схожим на те середовище, в якому дитина буде жити, коли подорослішає. Проте сучасне суспільство змінюється занадто швидко, зміни мало передбачувані, і ми можемо зробити одне – дати дитині можливість грати так, як їй хочеться, долаючи свої страхи».

На урочисте відкриття дитячого ігрового  майданчика прийшло близько 100 маленьких та  дорослих мешканців мікрорайону «Левада», серед яких мами з дітьми раннього віку, дошкільнята та молодші школярі, а також вихованці Полтавського міського Центру позашкільної освіти.   

 

В майбутньому майданчик має стати осередком  проведення змістовного дозвілля дітей та їхніх батьків. Виготовлення обладнання для майданчика забезпечило Товариство з обмеженою відповідальністю «Гойда», а розмістити майданчик вирішено за адресою: м. Полтава,  вул. Головка, 20, поруч з приміщенням Полтавського міського Центру позашкільної освіти та бібліотеки №3.

 

По завершенню офіційної частини  заходу гості свята  відвідали виставковий зал творчих здобутків дітей-вихованців Полтавського міського Центру позашкільної  освіти.  Найцікавішою для присутньої на святі дітвори частиною заходу стала ігрова конкурсно-розважальна програма для маленьких мешканців мікрорайону та їхніх батьків, проведення якої в рамках проекту «Зростаємо разом» забезпечило Партнерство «Кожній дитині».

 

Кошти на виготовлення та  придбання ігрового майданчика для дітей мікрорайону «Левада» м. Полтави виділила  Міжнародна юридична фірма Clifford Chance (Кліффорд Чанс), яка активно долучається до підтримки соціальних проектів, що реалізуються Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

 

Міжнародна юридична фірма Clifford Chance (Кліффорд Чанс) є однією з найбільших і успішних компаній, що консультує клієнтів з широкого кола юридичних питань, пов'язаних з корпоративним і фінансовим законодавством. Головний офіс компанії знаходиться в Лондоні. Глобально практика Clifford Chance налічує 29 офісів в 20 країнах світу. У розпорядженні Clifford Chance команда більш ніж з 3600 юристів по всьому світу, що дозволяє мати одну з найбільших міжнародних юридичних практик. Сфера діяльності компанії включає в себе юридичний супровід банківських і фінансових операцій, операції з нерухомістю, цінними паперами та ринками капіталу, корпоративне право та злиття і поглинання, вирішення спорів та судочинство, податкове право. Clifford Chance консультує в Україні найбільші міжнародні та українські компанії, починаючи з 1990 року. У 2008 році компанія відкрила офіс у Києві, і на сьогодні Clifford Chance є однією з провідних юридичних фірм в Україні.

 

Протягом 3-х останніх років за фінансової підтримки  Clifford Chance  та безпосередньої участі фахівців Київського офісу, в рамках проектів, що реалізує Партнерство «Кожній дитині», проведено 10 спільних заходів для дітей-випускників інтернатних закладів, безкоштовно надано високопрофесійні юридичні послуги 20  сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Крім того, на встановлення в мікрорайоні «Левада» м. Полтава дитячого ігрового майданчика  Clifford Chance  виділено  25 тисяч гривень, який передається на подальше утримання  Полтавським міським центром позашкільної освіти.

 

Про проект:


Проект «Зростаємо разом», спрямований на розвиток батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми в містах Полтава і Біла Церква, Київської області, реалізується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині за сприяння Всесвітного дитячого фонду (World Childhood Foundation), Швеція.

Теги:  Зростаємо разом Clifford Chance

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ