Відбулося знайомство вихованців проекту "Впевнений старт"

22 вересня відбулася перша зустріч-знайомство молодих людей, які в цьому навчальному році прийматимуть участь у проекті соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування, «Впевнений старт».

27 вересеня 2012

На зустріч зібралися 25 учасників з Таращанського навчально-реабілітаційного центру, Таращанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», Білоцерківського дитячого будинку «Материнка» та волонтери Партнерства «Кожній дитині».

 

Захід присвячений знайомству учасників проекту з різних пілотних територій та їх заохоченню до активної участі в діяльностях проекту. В першій половині дня зустріч проходила у формі тренінгу. На початку Ігор Носач, менеджер проекту «Впевнений старт», розповів про те, чим проект може бути корисним учасникам в період завершення перебування в інтернатному закладі та переходу до самостійного життя. Під час тренінгових вправ молоді люди вчилися встановлювати дружні стосунки, розповідати групі про себе та свої захоплення, спільно виконувати креативні завдання.

 

Розповідаючи про свої враження від знайомства з однолітками, учасники відзначали, що їм було приємно познайомитися та більше дізнатися один про одного та волонтерів,  то ж в майбутньому вони хотіли б зустрітися ще. Резюмуючи, Владиміра Громова, тренер Партнерства «Кожній дитині», зауважила, що цей тренінг – лише початок знайомства учасників, а підтримка дружніх стосунків більшою мірою залежить від них. Після обіду учасників запросили пограти в боулінг. Ця командна гра допомогла молоді проявити себе в нових умовах, закріпити дружні контакти та зміцнити командний дух. Весело проводячи час разом, молодь ставала більш відкритою та комунікабельною.

 

«Таку зустріч-знайомство  молоді  з різних пілотних територій ми проводимо вперше, – зазначив Ігор Носач. – Вона виявилася дуже корисною для розширення мережі соціальних контактів, розвитку комунікативних навичок, мотивації до активної життєвої позиції».

 

 

Джерело:  Партнерство "Кожній дитині"
Теги:  зустріч молодь діти-сироти діти без батьківського піклування Київська область

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ