«Кожній дитині» – у складі Експертної ради з питань дотримання прав дитини

20 листопада 2012 р. відбулося установче засідання Експертної ради з питань дотримання прав дитини при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини. 

20 листопада 2012

Разом із Партнерством «Кожній дитині» до складу ради увійшли ще дев’ять неурядових організацій, які працюють у сфері захисту прав дітей, зокрема експерти Альянсу «Україна без сиріт», Українського Центру Порозуміння, Національної Асамблеї інвалідів України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Всеукраїнської  Фундації  «Захист  Прав Дітей».

 

В ході засідання було розглянуто проект Положення про Експертну раду, обговорено кількісний та персональний склад ради, визначено основні напрямки діяльності ради до кінця 2012 р., вироблено домовленості з приводу розробки пропозицій щодо організації спільних заходів у майбутньому.

 

Насамкінець члени Експертної ради ухвалили спільне звернення з нагоди Дня спільних дій в інтересах  дітей. «Дотримання прав кожної дитини є одним із головних завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє. Турбота про дітей – це не лише завдання органів влади, а й обов’язок кожного громадянина. Саме завдяки спільним діям – і не лише 20 листопада – ми можемо наблизити той час, коли будуть на практиці забезпечені всі основні права для усіх дітей України», говориться у заяві. 

Джерело:  Прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ