Соціальна інтеграція випускників інтернатних закладів: обговорення держстандарту

На замовлення Міністерства соціальної політики України експертами Партнерства «Кожній дитині» протягом вересня 2012р. – лютого 2013р. було розроблено проект Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів. 

21 березеня 2013

Документ враховує кращий досвід і результати україно-швейцарського проекту «Впевнений старт: програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування», який  з 2010 року Партнерство спільно зі Швейцарським бюро Міжнародної соціальної служби впроваджує в Київській області .

 

До розробки та обговорення Стандарту було залучено більше 80 фахівців державних і недержавних організацій, дотичних до підтримки осіб цільової групи. Додатково проведено серію консультацій з вихованцями й випускниками інтернатних закладів, учасниками проекту «Впевнений старт» для визначення їх потреб та бачення найкращої для них соціальної підтримки.

 

30 січня 2013 року проект Стандарту презентували на експертній дискусії «Соціальна інтеграція випускників інтернатних закладів» за участю представників громадських організацій, Міністерства соціальної політики. Документ отримав, в цілому, схвальні відгуки. 

 

З метою максимального врахування думки спеціалістів, практиків і молодих людей Партнерство «Кожній дитині» запрошує фахівців соціальної сфери та представників громадських організацій, які надають соціальну підтримку дітям та молодим людям, позбавленим батьківського піклування, до обговорення й надання пропозицій до проекту Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів.  

Просимо вказати свої пропозиції і коментарі у відповідній формі відгуку (додається нижче) та надіслати їх до 15 квітня 2013 року Ігореві Носачу (i.nosach@p4ec.org.ua).

Звертаємо Вашу увагу, що додатки до проекту Стандарту не є обов'язковими складовими документу, тому при бажанні з ними можна ознайомитися, надіславши лист-запит за вказаними нижче контактами.

Додатково:

  • Проект Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів (завантажити >>)
  • Форма відгуку до проекту Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів (завантажити >>)
  • Переглянути презентацію Проекту Державного стандарту послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів можна за цим посиланням >>


Контакти:

Ігор Носач, менеджер проекту “Впевнений старт”

(050) 330 5179

i.nosach@p4ec.org.ua

Теги:  "Впевнений старт" випускники інтернатів Міністерство соціальної політики України

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ