«Останній дзвінок» для «Впевненого старту»

Минулого тижня в українських школах закінчився навчальний рік. З цієї нагоди ми вирішили влаштувати свій «останній дзвінок» для учасників молодіжних клубів за програмою «Як стати успішним». Однак не зовсім традиційний: без шкільних формальностей, шикування на лінійку, віршів чи самодіяльних пісень.

02 червня 2014

Натомість діти з Вишгородського та Іванківського районів Київської області завітали до столиці, а найактивніші учасники клубів з м. Біла Церква й Таращанського району Київської області зустрілись у Білій Церкві. Першу половину дня діти провели в інтерактивній командній роботі. Під час різноманітних ігoр та вправ вони згадували найяскравіші, найпам’ятніші моменти занять протягом року. Учасники рефлексували, ділилися ідеями і планами занять на наступний навчальний рік, адже діяльність клубів спрямована саме на розвиток життєвих навичок та соціальної інтеграції молоді з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По обіді – активний відпочинок на ковзанах чи за грою в боулінг (за що ми люб'язно вдячні адміністрації розважального центру «ДрімТаун»).

 

За словами Ігоря Носача, менеджера проекту «Впевнений старт»:

Ми хотіли, аби «Останній дзвінок» для «Впевненого старту» подарував дітям масу позитивних емоцій і вражень, аби вони згуртувалися й провели своє дозвілля поза стінами виховних закладів, при цьому відпочинок був якісним і корисним. Окрім цього, нам було важливо почути думку молоді про їх досвід занять в клубах для подальшого планування: що можливо змінити чи як покращити їх роботу в наступному році. 

Із вражень, почутих від самих «впевненостартівців», вони «визначилися з мріями», «знайшли нових друзів», «зробили вибір професії», «знають про власний бюджет» та «сформували адекватну самооцінку». І все це - завдяки роботі клубів «Як стати успішним»!

***

Детальніше про молодіжні клуби

Діяльність клубів здійснюється в рамках проекту «Впевнений старт: програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування» та спрямована на допомогу в розвитку життєвих навичок і соціальної інтеграції цієї категорії молоді. Як свідчить практика, своєю успішною інтеграцією в самостійне життя молоді люди завдячують саме дорослим, і тому, що на своєму життєвому шляху вони зустріли людину, яка переймалася їхніми проблемами та змогла приймати їх безоціночно такими, як вони є. Під час щотижневих зустрічей юнаки та дівчата отримують корисну для себе інформацію та опановують практичні навички (планування власного та сімейного бюджету, пошук роботи, ведення домашнього господарства та багато іншого). Форма роботи клубу визначається метою конкретної зустрічі – тренінг, майстер-клас, пікнік,виїзна екскурсія, культурні походи, тематичні вечірки та ін. Участь у зустрічах молодіжного клубу надає можливості для розвитку та підтримку у пошуках власної формули успіху. Інноваційні компоненти соціального супроводу випускників інтернатних закладів ілюструє розроблена візуалізація. 

Теги:  "Впевнений старт" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби соціальна інтеграція

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ