Ви – тренер? Маєте бажання здобути нові знання, вміння та навички? Запрошуємо до участі у програмі навчання для тренерів з використання методу NVC (ненасильницького спілкування). Відбір проводиться на конкурсній основі.


У рамках проекту ЄС «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київської області» заплановано підготовку тренерів з використання методу NVC (ненасильницького спілкування). Навчання проводитиме Український центр ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» на замовлення виконавців проекту.
Для досягнення цілей Проекту, а саме: покращення ефективності надання соціальних та психологічних послуг внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми та забезпечення їх інтеграції в місцевих громадах передбачається проведення серій тренінгів для внутрішньо переміщених сімей та членів місцевих громад Київської області, з метою створення якості міжособистісного зв’язку, який допомагає розпізнати і задовольнити потреби через налагодження високоякісного емпатичного зв'язку.
Відбір тренерів
До участі у конкурсному відборі запрошуються досвідчені тренери, які мають практичні навички у проведенні тренінгів з вразливими категоріями сімей, з питань здійснення соціальній роботи з дітьми, сім’ями і молоддю та готові проводити тренінги на території Київської області для внутрішньо переміщених осіб та членів громад. Відповідно пріоритет у відборі тренерів буде надаватися кандидатам, які проживають у Київській області.
Для зацікавлених кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсному відборі необхідно до 29 травня 2015 року включно заповнити анкету-заявку та надіслати її на електронну адресу training@p4ec.org.ua. Кандидати, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження електронною поштою 02.06.2015 після 18.00 год. Анкети, заповнені не в повному обсязі чи отримані після зазначеної дати, розглядатися не будуть.
Підготовка тренерів за програмою включає два обов’язкових етапи
І етап: навчальний
- Участь у 5-денному базовому тренінгу, в основу якого покладений метод NVC, розроблений Др. Маршалом Розенбергом у 60-х роках ХХ сторіччя та який увійшов у велику кількість тренінгів як формування «Я-повідомлень».
ІІ етап: практичний
- Самостійне проведення учасниками одного повноцінного тренінгу для внутрішньо переміщених осіб та членів громад Київської області. Організатори проекту формують групу та визначають територію для проведення тренінгу.
- Супервізійна зустріч для обміну досвідом, отримання консультацій від експертів навчальної програми (1 день).
- Підсумкова зустріч команди тренерів, отримання сертифікатів (1 день).
Умови участі у підготовці
- Витрати на організацію 5-денного тренінгу та тренінгів у Київській області здійснюються за рахунок проекту. Організатори забезпечують необхідні методичні матеріали, харчування та проживання для учасників. Доїзд до місць проведення базового тренінгу, супервізійної та підсумкової зустрічі (м. Київ) учасники оплачують самостійно, до місць проведення тренінгів у Київській області за рахунок проекту.
- Сертифікат тренера отримають тільки ті учасники, які братимуть участь у всіх її етапах.
Орієнтовні дати проходження І-го етапу навчання: 19-20 червня 2015 року. Орієнтовний час завершення підготовки тренерів – листопад 2015 року. Організатори залишають за собою право відмовити в участі у тренінгу за результатами конкурсного відбору та у зв’язку з обмеженою кількістю місць.
Контакти
За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Павлик, менеджера тренінгових програм Партнерства «Кожній дитині» (тел.: 044 288 29 99, ел. пошта: o.pavlyk@p4ec.org.ua).
Детальніше про проект
Проект «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київської області» реалізується Службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за фінансування ЄС. Метою проекту є створення умов для соціальної інтеграції та соціального забезпечення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області в територіях проживання великих груп внутрішньо переміщеного населення шляхом покращення соціальної інфраструктури, умов проживання та системи соціальних послуг, зміцнення процесів примирення та взаємодопомоги.
Пілотні території Київської області: райони: Білоцерківський, Миронівський, Бориспільський, Києво-Святошинський, Макарівський, Вишгородський, Броварський; міста: Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь,Буча, Бровари.
Цільова група проекту
Внутрішньо переміщені сім’ї та діти, зокрема:
- діти-сироти;
- діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти, які тимчасово залишилися без піклування батьків;
- сім’ї, які опинилися у СЖО;
- ПС, ДБСТ, сім’ї опікунів/піклувальників.
Сім’ї та діти місцевих громад, де проживають великі групи внутрішньо переміщених сімей та дітей