Законопроект №2254 - дії та рішення органів влади з урахуванням найкращих інтересів дитини

Законопроект №2254  було рекомендовано до прийняття за основу на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 8 квітня 2015 року.

09 квітня 2015

8 квітня 2015 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму за результатами обговорення було рекомендовано до прийняття за основу Проект закону №2254 про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми, внесений народними депутатами Геращенко І., Гопко Г., Гриневич Л, Іоновою М., Кондратюк О., Луценко І. у співавторстві з МБО Партнерство «Кожній дитині» 27 лютого 2015 року.


Дякуємо членам Комітету, громадським організаціям, авторам Законопроекту та Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі за представлення Законопроекту, розуміння актуальності запровадження змін, підтримку та принципову позицію у найкращих інтересах дитини.


Нарешті ми ще наблизилися до того, що всі дії та рішення органів влади будуть прийматися з урахуванням найкращих інтересів дитини. Дитина, яка опинилась у складних сімейних обставинах, поза сімейним оточенням, зможе уникнути потрапляння до державних закладів та буде тимчасово влаштована у спеціально підготовлені патронатні сім’ї. Детальніше про патронат ви можете прочитати тут. А діти-сироти, які переміщені із зони АТО зможуть реалізувати своє законне право на влаштування в сім’ї громадян України.


Чекаємо на результати голосування у Верховній Раді України, сподіваємося на підтримку народних депутатів і прагнемо до якісних змін у сфері дитинства.

Теги:  Законопроект №2254 Сімейний патронат Навчання Всесвітній дитячий фонд Навчання соціальних фахівців

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ