Підсумкова літня школа проекту "Молодь для Молоді: знай свої права - змінюй життя"

Підсумкова літня школа у рамках проекту «Молодь для Молоді: знай свої права – змінюй життя» об'єднала найактивніших учасників та тренерів молодіжних клубів з 12 регіонів України на 3 натхненні дні разом.

16 червня 2015

11-13 червня 2015 року в мальовничому с. Козині, Обухівського району, Київської області відбулася підсумкова літня школа у рамках проекту «Молодь для Молоді: знай свої права – змінюй життя». Найактивніші учасники та тренери молодіжних клубів з 12 регіонів України провели емоційні та натхненні 3 дні разом.


Понад 300 учасників молодіжних клубів, 22 тренери, 15 клубів, 12 регіонів – такий підсумок 1 року роботи проекту «Молодь для Молоді: знай свої права – змінюй життя», що став можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Фінляндії в Україні та пожертвам, зібраних на платформі GlobalGiving.

За цими цифрами – колосальна робота молодіжних тренерів та надзвичайні зміни у житті учасників клубів. Кожен молодіжний клуб унікальний та неповторний. Упродовж трьох днів підсумкової літньої школи молоді люди обмінювалися знаннями, проводили час разом, здобували нові життєві навички і, звичайно, знаходили друзів. Програма школи була насичена різноманітними активностями: квестом «Як стати успішним?», спільними спортивними іграми та змаганнями на воді, розмовами та рефлексіями біля вогнища, найрізноманітнішими майстер-класами від молодіжних тренерів, дискотекою та фото-квестом на знання прав центральними вулицями Києва. Молодь мала можливість ділитися думками, мріями та враженнями, знаходити однодумців. Цікава неформальна розмова з гостями з Фінляндії, які поділилися власним досвідом саморозвитку та кар’єрного росту, надихнула учасників школи й переконала, що немає нічого неможливого. За словами Анссі Куллберга, радника Посла Фінляндії в Україні з питань політики та громадянського суспільства, культури та преси:


У Фінляндії проходженні військової служби є обов'язковим, а тому 80% юнаків мають досвід життя у суворих умовах. Це дозволяє певним чином ліквідувати межі між регіональними та соціальними відмінностями. Відтак, молоді люди стають більш згуртованими. Молодіжні клуби теж дають можливість об'єднуватися однодумцям задля розвитку, досягнення цілей та взаємопідтримки.

Луцьк, Дніпропетровськ, Бориспіль, Львів, Дрогобич, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Канів, Сміла, Чернівці, Бровари – такі різні міста змогли об’єднатися у єдину Команду, яка стане міцною опорою у подальшому розвитку молодих людей. З’ясувалося, що кожен молодіжний клуб має свою особливість: так, скажімо, за гарними дівчатами варто рушати до Канева, за веселощами до Дніпропетровська, за казками – до Хмельницького, а за підтримкою – до Сміли. Під час презентації роботи клубів учасники побували на виставі, ток-шоу, у ляльковому театрі, насолодилися пантомімою, відео-презентацією, прекрасним віршем та купою натхненних виступів. У різноманітності, єдності, взаємопідтримці та унікальності – сила нашої молоді.

Учасники повернулися додому сповнені позитивних та яскравих вражень, з новими знаннями та друзями. З нетерпінням чекатимемо початку нового навчального року, щоб не лише відновити діяльність молодіжних клубів, але й розширити їх географію та збільшити кількість.

Адже там, де є підтримка та розуміння, відбуваються зміни! 


***

Детальніше про проект

Проект «Молодь для молоді: знай свої права, змінюй життя» (20142015) впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Теги:  "Молодь для Молоді" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби соціальна інтеграція тренінги

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ