Тренінг для підготовки тренерів "Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім'ї": запрошуємо учасників

Партнерство "Кожній дитині" оголошує конкурсний відбір тренерів для підготовки за програмою “Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї” у вересні – листопаді 2015 року.

20 серпня 2015

Підготовка тренерів за програмою “Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї” відбуватиметься у рамках проекту “Реформа соціальних послуг: розвиток потенціалу фахівців для підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей”, що реалізується Партнерством «Кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України при підтримці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

 

Мета проекту: посилення процесів реформи соціальної сфери задля підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей України шляхом підвищення професійної компетентності фахівців-практиків, викладачів факультетів соціальної роботи вищих навчальних закладів щодо використання технології ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї.

 

Програма підготовки тренерів

У рамках проекту заплановано підготовку тренерів щодо використання технології ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї. Навчання проводитимуть кваліфіковані експерти та тренери Партнерства «Кожній дитині».

 

Підготовка тренерів за програмою включає два обов’язкових етапи:

  • І етап: навчальний участь у 6-денному тренінгу (3 дні  та 3 дні) для тренерів щодо використання технології ведення випадку та оцінки потреб дитини та її сім’ї у м. Києві (орієнтовно кінець вересня-початок жовтня 2015р.) та підсумковій зустрічі команди тренерів, отримання сертифікатів (1 день).
  • ІІ етап: практичний самостійне проведення регіональних 5-денних тренінгів (3 дні та 2 дні) для однієї групи спеціалістів соціальної сфери щодо роботи із вразливими сім’ями і дітьми.

Умови участі у програмі:

Для участі у програмі відібрані учасники сплачують реєстраційний внесок у розмірі 300 грн. Організатори забезпечують методичні матеріали, харчування, проживання для учасників з регіонів та компенсують їм витрати на проїзд до м. Києва. Витрати на проїзд для участі в інших запланованих заходах (підсумкова зустріч) учасники оплачують самостійно. Витрати на організацію регіональних тренінгів для фахівців соціальної сфери повністю покриваються за рахунок коштів проекту. Сертифікат тренера отримають тільки ті учасники, які братимуть участь у всіх етапах підготовки.

 

Відбір тренерів

До участі у конкурсному відборі запрошуються досвідчені тренери з усієї України, які мають досвід соціальної роботи із вразливими сім’ями і дітьми та практичні навички у проведенні тренінгів для спеціалістів соціальної сфери. Зацікавлених кандидатів просимо надіслати заповнену заявку-анкету (завантажити) до 18.00 год. 10 вересня 2015 року на електронну адресу training@p4ec.org.ua з поміткою “ТОТ Оцінка потреб”. З відібраними кандидатами на першому етапі будуть проведені інтерв’ю (телефоном чи по Skype). Остаточні результати будуть повідомлені усім кандидатам до 15 вересня 2015. Анкети, що заповнені не в повному обсязі чи отримані після зазначеної дати, розглядатися не будуть.

 

Контакти:

Ольга Павлик, менеджер тренінгових програм Партнерства «Кожній дитині»

тел.: +38 044 288 29 99

ел. пошта: o.pavlyk@p4ec.org.ua.  

Теги:  тренінг навчання оцінка потреб дитини

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ