Тренінг для викладачів кафедр соціальної роботи та соціальної педагогіки ВНЗ

Партнерство "Кожній дитині" запрошує викладачів кафедр соціальної роботи та соціальної педагогіки взяти участь у тренінгу за програмою "Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї".

02 вересеня 2015

Підготовка за програмою «Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї» відбуватиметься у рамках проекту «Реформа соціальних послуг: розвиток потенціалу фахівців для підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України при підтримці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

 

Мета проекту: посилення процесів реформи соціальної сфери задля підвищення якості соціальних послуг для вразливих сімей та дітей України шляхом підвищення професійної компетентності фахівців-практиків, викладачів кафедр соціальної роботи та соціальної педагогіки вищих навчальних закладів щодо використання технології ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї.

 

Програма підготовки

 

Підготовка за програмою містить два етапи:

  • І етап: теоретичний2-денний тренінг (орієнтовна дата 17-18 вересня, місце проведення м. Київ)Зверніть увагу: відбулася зміна дати проведення тренінгу на 18-19 вересня 2015 р.
  • ІІ етап: практичний 5-денний тренінг за участю спеціалістів соціальної сфери щодо здійснення оцінки потреб та ведення випадку дитини та її сім’ї (орієнтовні дати: жовтень-листопад 2015 року; місце проведення буде визначено за регіональним принципом). 

У підсумку підготовки буде напрацьовано структуру та зміст навчального модулю для ВНЗ «Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї».

 

Умови участі у програмі:

Організатори забезпечують методичні матеріали, харчування, проживання для учасників з регіонів та компенсують їм витрати на проїзд до м. Києва. Сертифікат отримають тільки ті учасники, які братимуть участь у всіх етапах підготовки.

 

Зацікавлених осіб просимо надіслати заповнену заявку-анкету (завантажити) до 10 вересня 2015 року до 12 год. на електронну адресу training@p4ec.org.ua з поміткою «Тренінг для викладачів ВНЗ». Додаткова інформація щодо підтвердження участі у тренінгу та листи запрошення будуть надісланні учасникам до 14 вересня 2015 року. Анкети, що заповнені не в повному обсязі чи отримані після зазначеної дати, розглядатися не будуть.

 

Контакти:

Петушкова Лариса Антонівна

Спеціаліст з навчально-методичної роботи

Партнерство «Кожній дитині»  

Тел.: +38 044 3885179

Ел. пошта: l.pietushkova@p4ec.org.ua

 

 

Додаткова інформація: відбір тренерів

У рамках проекту також заплановано підготовку тренерів щодо використання технології ведення випадку і оцінки потреб дитини та її сім’ї.

 

 

Теги:  тренінг навчання оцінка потреб дитини

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ