Створюємо "Країну Гідності" разом: відбір фасилітаторів навчальної гри Ради Європи

Партнерство "Кожній дитині" запрошує молодих людей та організації, які працюють з молоддю, до співпраці у поширенні знань про соціальні права через навчальну гру Ради Європи "Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини".

25 березеня 2016

"Країна Гідності" – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

 

У гру можуть грати всі: особливих навичок або додаткових знань не потрібно, крім інтересу та мотивації пізнати соціальні права людини. У гру можна грати в різних контекстах, у формальних і неформальних навчальних умовах, у рамках навчального курсу, в школах та ВНЗ, у групах однолітків або в межах будь-якої освітньої діяльності.

 

Важливо, щоб гру проводив підготовлений фасилітатор. Зважаючи на це Партнерство "Кожній дитині" планує проведення серії одноденних майстер-класів з використання гри.

 

Орієнтовний час проведення майстер-класів – друга половина квітня – травень 2016р. Кількість та міста проведення майстер-класів будуть визначені з огляду на кількість отриманих анкет і регіон проживання запрошених учасників.

 

Щоб стати фасилітатором гри, будь ласка, заповніть до 10 квітня (неділя) включно реєстраційну анкету за посиланням www.goo.gl/UuVSUO

 

До 18 квітня запрошеним учасникам буде повідомлено час та місце проведення майстер-класу. Учасників буде обрано зважаючи на їх досвід проведення освітніх заходів, роботи з молоддю та мотивацію до використання гри.

 

Участь в майстер-класі безкоштовна, кожний учасник отримає 1 примірник гри. Компенсація за проїзд учасникам до міста проведення майстер-класу не передбачена.

 

Учасники майстер-класів на конкурсній основі матимуть можливість отримати міні-грант для реалізації проекту, що стосуватиметься просування та реалізації соціальних прав та буде розроблений разом з молодими людьми (учасниками гри).

 

Для довідки

 

Партнерство "Кожній дитині" з 2008 року працює над розвитком та впровадженням проектів та освітніх програм, спрямованих на подолання перешкод, які стають на заваді успішної реалізації молодими людьми своїх соціальних прав. У 2015 році Партнерство отримало від Ради Європи авторське право на видання українською мовою гри "Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини" та здійснило відповідний переклад і видання гри. 4 березня 2016 року відбулася презентація гри, що стало завершальним етапом дворічної діяльності Партнерства з підготовки українського видання гри Ради Європи.

Теги:  "Молодь для Молоді" Рада Європи гра Країна Гідності молодь тренінг тренери фасилітатори

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ