Запрошуємо на навчання: тренінг "Супервізія та медіація в соціальній сфері: теорія і практика"

6-8 квітня 2016 року Партнерство "Кожній дитині" запрошує спеціалістів соціальної сфери, які працюють з сім’ями, дітьми та молоддю, до участі у тренінгу "Супервізія та медіація в соціальні сфері: теорія і практика".

30 березеня 2016

Яким би професійним не був фахівець, він перш за все людина і йому ніколи не завадить допомога та професійна підтримка. Особливо, якщо фахівець працює з вразливими сім’ями, дітьми та молоддю.  Супервізія – це забезпечення ефективного виконання завдань спеціалістами соціальної сфери, запобігання професійному вигоранню, підвищенню рівня їхньої професійної компетентності. Cупервізію можна розглядати як систему професійної підтримки спеціалістів, які працюють у сфері "людина-людина". У випадках, коли в організації чи в сім’ї існує конфлікт, то є спосіб вирішення конфліктної ситуації, де медіатор за допомогою структурованих засобів та інструментарію допомагає учасникам конфлікту вступити у прямі перемовини з метою вироблення спільного рішення щодо проблеми без звернення до класичних судових процедур.

У процесі навчання учасники дізнаються:

  • що таке супервізія, інтервізія, медіація, їх відмінності та особливості;
  • про завдання, принципи, основні функції супервізії та медіації;
  • про ролі супервізора та медіатора, їхні компетентності;
  • про різні види супервізії та доцільність їх використання;
  • які методи роботи застосовуються під час здійснення супервізії;
  • про алгоритм та процедуру проведення індивідуальних/групових супервізій та медіації;
  • про метод Ненасильницького спілкування (ННС) як ефективний та емпатійний метод комунікації у вирішенні конфліктів.


Учасники тренінгу сформують вміння та навички щодо:

  • проведення індивідуальних та групових супервізій для спеціалістів соціальної сфери;
  • налагодження процесу комунікації між сторонами конфлікту, розв’язання конфліктних ситуацій за допомогою медіації.

Після проходження 3-денного навчання та самостійного відпрацювання практичних навичок як супервізора чи медіатора (мінімум 1 індивідуальна та 1 групова супервізії або 1 зустріч з медіації) учасники отримають сертифікат.

 

Дата проведення тренінгу: 6-8 квітня 2016 року.  Початок роботи з 10.00 год., завершення – 17.00 год.

 

Місце проведення тренінгу: Тренінговий центр Партнерства "Кожній дитині" (вул.Європейська, 12, с.Нові Петрівці, Київська область). Для учасників тренінгу буде забезпечено проїзд від станції метро "Героїв Дніпра".

 

Умови участі у навчанні:

Вартість одного дня тренінгу для 1-го учасника – 500 гривень, що покриває витрати організації на обіди, перерви на каву, роздаткові матеріали, проїзд від метро "Героїв Дніпра" до місця проведення тренінгу, оплата праці тренерів. Організатори не забезпечують витрати на проживання, харчування (сніданок та вечеря) та проїзд до міста Києва. Оплата може здійснюватися по перерахунку чи готівкою.

 

Для участі у тренінгу учасникам необхідно зареєструватися до 14.00 год. 05.04.2016 р. – надіслати інформацію про себе (ПІБ, де і ким працюєте, як плануєте використовувати отримані знання) на електронну адресу training@p4ec.org.ua з поміткою "Супервізія та медіація". Реєстрація є обов’язковою. Організатори залишають за собою право відмовити в участі у тренінгу у зв’язку з обмеженою кількістю місць. Учасники, які перші зареєструвалися, мають пріоритет у проходженні тренінгу. Повідомлення з підтвердженням участі у тренінгу учасники отримають електронною поштою 05.04.2016 об 18.00 год.

  

Контакти:

Ольга Павлик

Менеджер тренінгових програм

Партнерство «Кожній дитині»,

тел.: +38 044 288 29 99, +38 050 330 51 79

Ел. пошта: o.pavlyk@p4ec.org.ua

Теги:  тренінг навчання дитина молодь соціальна сфера

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ