Сертифікація тренерів з використання методу Ненасильницького спілкування (ННС)

12 квітня 2016 року Партнерство “Кожній дитині” спільно з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення “Простір гідності” сертифікувало 30 тренерів, які пройшли комплексну тривалу підготовку (червень 2015 – лютий 2016) щодо використання методу Ненасильницького спілкування (ННС)*. 

15 квітня 2016

Пройшовши конкурсний відбір, тренери підвищили свій професійний рівень на авторських тренінгах Зофії-Александри Шахт-Петерсен (Польша-Данія), Карстена Шахт-Петерсена (Данія), Карла Плеснера (Данія-Україна) – сертифікованих міжнародних тренерів з NVC, взяли участь у супервізійних зустрічах, удосконалили знання та відпрацювали практичні навички разом з кандидатом у сертифіковані тренери з NVC – Олександром Цюпкою (США) під час проведення практичних груп.

Олена Лисенко, учасниця навчання, відмітила:Кожна зустріч тренерів – це сходинка до розуміння методу емпатійного  спілкування, це занурення у власний світ емоцій і почуттів. А ще це зустріч з однодумцями, з якими можна обговорити ті труднощі, які виникали під час використання методу, вільно висловити власні переживання. Велика вдячність тренерам, лідеру групи – Олександру, які впевнено ведуть нас до вершини майстерності, надихають на  активне впровадження отриманих знань, ламають наші стереотипи. Дуже хочеться продовження таких зустрічей, адже після них дійсно хочеться творити, активно діяти і … жити. Адже ненасильницьке спілкування – це мова життя!

В умовах сучасності цей метод для нашої країни є актуальним та цінним, він допомагає  налагодити діалог, відновити гідність і довіру у середовищах після подій війни чи насильницького конфлікту. І саме команда підготовлених тренерів зможе підтримати людей, які знаходяться в конфлікті, провести сесії примирення та відновлення зв’язків між конфліктуючими сторонами та презентаційні навчальні тренінги у сфері використання методу ННС.

Можливо, для наших тренерів це перша сходинка до сертифікації міжнародного рівня.

Команда Партнерства "Кожній дитині" бажає тренерам успіхів, нових звершень та любові в серці!

Підготовка тренерів відбувалась в рамках проектів: "Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області", що фінансувався Європейським Союзом, та "Відновлення: соціальна інтеграція та примирення через ненасильницьке спілкування для сімей і дітей у Київській області" за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

 

*ННС – це метод спілкування, розроблений американським психологом доктором Маршалом Розенберґом, який вчить розпізнавати себе, чути інших, вирішувати конфліктні ситуації та будувати діалог, фокусуючи свою свідомість на тому, що ми спостерігаємо, відчуваємо, потребуємо і про що просимо.

Теги:  тренери навчання ННС ВПО

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ