Партнерство «Кожній дитині» починає приймати заявки на отримання міні-грантів з метою підтримки проектів із просування соціальних прав та реалізації соціальної політики на рівні громад.


До участі в конкурсі запрошуються організації та заклади, які використовують навчальну гру Ради Європи «Країна Гідності» у роботі з молоддю. Очікується, що проект буде розроблений та реалізований спільно з молодими людьми, які взяли або візьмуть участь у грі.
Мета конкурсу: надати підтримку молодим людям для вивчення, просування соціальних прав та реалізації соціальної політики у своїх громадах, сприяти формуванню їх активної громадянської позиції.
Вимоги до запропонованих проектів:
-
Тривалість: 3-4 місяці в період з вересня по грудень 2016р.
- Молоді люди (які були учасниками навчальної гри) активно залучаються на кожному етапі проекту (розробка, реалізація, оцінка), їм делегована відповідальність за виконання певних завдань.
- Проект серед іншого передбачає залучення вразливих груп молоді, зокрема молоді, позбавленої батьківського піклування, з числа внутрішньо переміщених та ін.
- Проект передбачає залучення інших джерел для спів-фінансування (від інших донорів, організацій, бізнесу, підприємств)
Розмір гранту: мінімальний – 3000 грн., максимальний – 7000 грн.
Інструкції для складання бюджету проекту:
- Бюджет має включати детальний опис усіх статей витрат; статті повинні бути конкретними та логічно прив'язані до контексту проекту.
- Бюджет не може покривати витрати на поточну діяльність організації.
- Зарплати можуть виплачуватись лише головним виконавцям, які будуть задіяні більшу частину свого робочого часу у проекті. Розмір зарплати повинен включати податки та не перевищувати середнього рівня місцевих зарплат. Загальна сума коштів, що запитується на зарплати, не має перевищувати 25% від загальної суми гранту.
- Стаття витрат «Різне» не дозволяється. Усі витрати повинні бути конкретизовані та чітко розписані.
- Не підтримується розробка нових веб-сайтів.
- В бюджет мають бути внесені витрати на банківські послуги.
- Бюджет має бути підготовлений в гривнях, суми округлені до цілих чисел.
Терміни та процедури:
- Передбачено 2 кінцеві терміни для надсилання заявок – 31 серпня та 30 вересня 2016р. Повністю заповнені заявки слід надсилати на електронну адресу i.nosach@p4ec.org.ua. Якщо протягом 3 робочих днів Ви не отримаєте підтвердження про отримання Вашої заявки, повідомте про це Ігорю Носачу за телефоном 044 388 51 79.
- Рішення про підтримку запропонованих проектів буде повідомлено через 10 робочих днів після кінцевих термінів (відповідно до 14 вересня та 14 жовтня).
- Грантоотримувач отримає 60% коштів гранту протягом 3 днів від дня підписання договору про надання гранту, та 40% через 3 дні після надсилання й погодження підсумкового звіту.
- Партнерство залишає за собою право вносити пропозиції до надісланої заявки або ж зменшити розмір гранту та пропонувати інші способи розподілу витрат (залучення волонтерів, приміщення, обладнання, тощо).
Зверніть увагу:
- Заявка має містити зрозумілі пояснення, як організація / заявник збирається досягти визначені завдання.
- Заявка містить повні, чіткі та однозначні відповіді на усі питання.
- Запропоновані завдання та заходи реалістичні, очікувані результати досяжні, план реалізації проекту чіткий.
- Бюджет зважений та обґрунтований, передбачений внесок в т.ч. фінансовий від інших донорів та/або органів місцевої влади; можливе залучення безоплатних або пільгових послуг підрядників.
- Відсутня необхідність у додаткових роз’ясненнях й уточненнях щодо змісту заявки.
Звітування:
- Грантоотримувач буде зобов’язаний підсумковий звіт за результатами реалізації проекту та фотографії, які ілюструють заходи проекту (попередньо отримавши необхідні дозволи від учасників заходів).
- Партнерство залишає за собою право запитувати необхідну інформацію про реалізацію проекту в інший час.
- Партнерство залишає за собою право здійснювати виїзди до отримувачів гранту з метою моніторингу та супервізії впровадження проекту.
Форму заявки та інші матеріали конкурсу можна завантажити нижче:
1. Оголошення
2. Форма заявки
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджера проектів Партнерства «Кожній дитині» Ігоря Носача, ел. адреса: i.nosach@p4ec.org.ua