Запрошуємо добровільних помічників до участі у проекті «Книжка про мене»

Партнерство «Кожній дитині» шукає людей, охочих присвятити власний час і зусилля для того, аби допомогти дитині, позбавленій батьківського піклування, зберегти спогади про перші роки свого життя. Запрошуємо стати волонтерами проекту "Книжка про мене".

09 листопада 2016

Завдяки благодійній акції «Кольорові посилки», яку спільно з Українською біржею благодійності проводить компанія «Нова Пошта», Партнерство «Кожній дитині» отримало можливість зробити потрібну та важливу справу: допомогти малюкам, позбавленим батьківського піклування, зберегти свої неповторні дитячі спогади.

Як ми це зробимо? Завдяки продажу спеціальних упаковок  – «кольорових посилок», – розроблених та випущених у рамках акції «Нової Пошти», а також завдяки пожертвам онлайн, буде надруковано близько 2300 примірників альбому «Книжка про мене», які допоможуть дітям зберігати фотографії, записи, різноманітні відомості про себе, які у майбутньому стануть джерелом спогадів та власної ідентичності. Альбом буде корисний і для батьків-усиновлювачів, які зможуть дізнатися багато цікавого про свого малюка.

Такий масштаб є великим досягненням, бо це означає, що дійсно кожен маленький українець, який проживає в одному з будинків дитини, отримає такий альбом. В той же час, це і велика відповідальність, яка полягає у тому, що задля ефективності цієї ініціативи, нам потрібні помічники, які допомагатимуть із  постійним та своєчасним заповненням «Книжки про мене» працівниками відповідного закладу, або ж самі візьмуть на себе цю місію.

Саме тому Партнерство "Кожній дитині" оголошує загальнонаціональний відбір волонтерів, які співпрацюватимуть з будинками дитини та допомагатимуть їм зберігати життєві історії дітей за допомогою “Книжки про мене”.

ВІДБІР ДОБРОВІЛЬНИХ ПОМІЧНИКІВ

До основних обов’язків помічника входить:

 • Налагодження контактів з персоналом будинку дитини, роз’яснення співробітникам закладу значення впроваджуваної роботи (у т.ч. необхідно буде провести зустрічі для усіх спеціалістів, закріплених за кожною окремою дитиною);
 • Організація процесу передачі альбомів "Книжка про мене";
 • Надання методичної допомоги працівникам для кращого висвітлення життєвої історії дитини у процесі;
 • Підготовка інформації щодо процесу втілення проекту на рівні конкретного будинку дитини;
 • Пошук додаткових ресурсів і матеріалів, зокрема – для проведення фотозйомки дитини та друку фотографій;

Що отримує добровільний помічник?

 • Найголовніше – можливість суттєво допомогти дитині, яка позбавлена піклування батьків;
 • 1-денне навчання, під час якого Ви дізнаєтеся більше про роботу будинків дитини, про підтримку контактів з їх працівниками з метою встановлення тривалої та плідної співпраці (кошти на проїзд для участі у семінарі будуть відшкодовані);
 • Методичну підтримку Партнерства “Кожній дитині” протягом усього проекту.

Хто може допомагати?

Представники місцевих громад, небайдужі до долі дітей.

Робота волонтера здійснюватиметься на основі угоди, укладеної з Партнерством "Кожній дитині" та відповідним будинком дитини.

Вимоги до потенційного кандидата є такими:                    

 • Любов до дітей, розуміння цінності дитинства та неповторності дитячих досвідів і переживань;
 • Досвід волонтерства у соціальних проектах, висока мотивація, відповідальність;
 • Бажано досвід співпраці з будинками дитини та/або громадськими чи благодійними організаціями;
 • Готовність оформити медичну картку для отримання перепустки до будинку дитини.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ:

Для участі у проекті  просимо заповнити анкету (тисніть тут) до 25 листопада 2016 року.

Приєднуйтеся до команди супергероїв!

КОНТАКТИ:

У випадку виникнення питань звертайтеся до Катерини Снісаренко, спеціаліста з комунікацій та фандрейзингу Партнерства “Кожній дитині”, за телефоном +38 (044) 388 51 79 або листом на електронну пошту k.snisarenko@p4ec.org.ua


ПРО ПРОЕКТ

Набір волонтерів здійснюється у раках проекту "Книжка про мене", що реалізується Партнерством "Кожній дитині" у співпраці з Міністерством охорони здоров'я України. Ідея розробки комплексного альбому "Книжка про мене" належить команді Партнерства "Кожній дитині" і була вперше реалізована у 2010 році. У 2015-2016 роках збір коштів здійснювався у рамках  проекту "Перша книга в житті сироти" на платформі Української біржі благодійності. Видання майже 2300 примірників стало можливим завдяки благодійній акції для дітей Нової пошти "Кольорові посилки", що проводилася до 15-річчя компанії у партнерстві з Українською біржею благодійності.

Теги:  книжка про мене діти-сироти волонтери

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ