Сімейний патронат: коротко про головне. Анонс серії вебінарів

Партнерство “Кожній дитині” розпочинає серію вебінарів, аби відповісти на питання, які турбують спеціалістів соціальної сфери, кандидатів у патронатні вихователі, а також широку громадськість, у зв’язку із запровадженням у рамках національного експерименту послуги патронату над дитиною.

07 квітня 2017

Вже більше року сімейний патронат запроваджується у місцевих громадах України у рамках національного експерименту. За цей час у охочих створити патронатну сім’ю, спеціалістів соціальної сфери, а також у представників широкої громадськості, накопичилося багато питань стосовно впровадження та надання послуги.

 

Водночас, із прийняттям Постанови КМУ №148 від 16.03.2017 (“Деякі питання здійснення патронату над дитиною”) починається нова віха національного експерименту. Тому тому Партнерство “Кожній дитині” розпочинає серію вебінарів “Сімейний патронат: коротко про головне”, мета якої – розказати усім зацікавленим про застосування положень зазначеної Постанови на практиці й відповісти на інші питання, пов’язані із впровадженням та наданням послуги.

 

Серія буде цікава та корисна

-       представниками органів місцевої влади (районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських та районних рад);

-       керівникам та спеціалістам обласних, районних та міських установ соціальної сфери (ЦСССДМ, ССД);

-       кадидатам у патронатні вихователі та їх сім’ям;

-       особам, які зацікавлені у створенні патронатної сім’ї;

-       представникам громадських організацій та усім небайдужим до питань реформації соціальної сфери в Україні.

Під час вебінарів усі учасники матимуть можливість поставити спікерам свої питання та почути на них відповіді, а подальші вебінари будуть плануватися із врахуванням думок та пропозицій учасників.

 

ВСТУПНИЙ ВЕБІНАР серії відбудеться 11 квітня 2017 року об 11:00 та буде присвячений таким питанням:

  1. Кращі міжнародні практики короткострокової прийомної опіки.
  2. Розробка моделі послуги та початок впровадження сімейного патронату в Україні (досвід Партнерства “Кожній дитині”).
  3. Історії успіху патронату: аналіз випадків. 

Спікерами під час вебінару будуть Василина Дибайло, Директор Партнерства “Кожній дитині”, та Лариса Стрига, менеджер проекту “Сімейний патронат: запровадження кращих практик догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування”.

 

Щоб долучитися до вебінару, необхідно зареєструватися та у зазначений час перейти за посиланням, яке буде надіслано на вашу електронну адресу. Рекомендується також переконатися, що ваше обладнання відповідає необхідним технічним вимогам (перелік яких також буде доступний після реєстрації).

 

Реєстрацію потрібно здійснити за наступним посиланням: bit.ly/patronat_webinars

 

НАСТУПНИЙ ВЕБІНАР серії відбудеться у першій половині травня та буде присвячений питанням нормативно-правового забезпечення національного експерименту та особливостям професії патронатного вихователя.

 

Оголошення про подальші вебінари можна відслідковувати на нашій сторінці у Фейсбук.

 

Запитання та пропозиції щодо наступних вебінарів можна надсилати команді проекту “Сімейний патронат” за адресою: patronat@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ