Вакансія національного координатора програми DARE

Регіональна програма DARE, ініційована організацією «Карітас Австрія», шукає у свою команду національного координатора. Для участі у конкурсі на посаду необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист до 22 травня 2017 року.

20 квітня 2017

Цього року Партнерство «Кожній дитині» долучається до впровадження програми DARE, яка має на меті сприяти вільному й багатосторонньому розвитку дітей та їхніх батьків в Україні, Молдові, Румунії.

Програма є ініціативою регіональної організації мережі "Карітас", "Карітас Австрія", та результатом довгого процесу розробки, до якого долучилися неурядові організації та благодійні фонди трьох зазначених країн, серед них - і Партнерство "Кожній дитині". Впровадження DARE відбуватиметься у дев’яти регіонах, зокрема у м.Києві, Львівській та Харківській областях нашої країни.

Назва програми є скороченням чотирьох англійських слів, які найкраще відображають її прагнення забезпечити краще життя дітей через освіту та соціальні інновації:

D – Dream («Мріяти»);

A – Achieve («Досягати»);

R – Realize («Усвідомлювати»);

E – Express («Виражати»).

Проект стартує 1 червня 2017 року, а поки що "Карітас Австрія" шукає кандидатів на посаду національного координатора програми, який забезпечуватиме ефективну комунікацію між українськими партнерами проекту (МБО «Партнерство «Кожній дитині», МБФ «Карітас України», БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ», ХОБФ "Соціальна служба допомоги" та БО «Фонд «Асперн») і допомагатиме їм у здійсненні діяльності у межах програми.

Основні вимоги:

  • Бакалаврський або магістерський ступінь у сфері гуманітарних або соціальних наук;
  • Мінімум три роки досвіду роботи в НУО;
  • Знання та досвід роботи у сфері захисту дітей;
  • Знання та навички роботи з циклом проектного менеджменту;
  • Засвідчені навички та знання з менеджменту (вміння писати звіти, здійснювати планування та моніторинг, знання особливостей звітування та бюджетування);
  • Знання засобів забезпечення якості та інструментів моніторингу;
  • Навички користування базами даних та системами упорядкування й збереження інформації;
  • Досвід роботи з інституційними донорами (ЄС, ООН, USAID);
  • Знання англійської мови.

Датальний опис посади можна переглянути та завантажити (англійською мовою) тут.

Заявки для участі у конкурсі на посаду необхідно надсилати за адресою Claudia.Giampietri@caritas-wien.at до 18:00 за Центральноєвропейським часом 22 травня 2017р.

Важливо!


Заявки повинні складатися з резюме та мотиваційного листа. У темі листа необхідно вказати прізвище, країну та назву посади за таким зразком: SURNAME_COUNTRY_National Program Coordinator; прикріплені файли потрібно назвати за такою ж схемою: SURNAME_COUNTRY_CV та SURNAME_COUNTRY_COVER LETTER.

Первинний відбір кандидатів відбудеться у період між 22 та 29 травня 2017р. Співбесіди з кандидатами відбудуться між 29 травня та 2 червня, а остаточне рішення буде затверджено всередині червня 2017р.


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ