Сімейний патронат: коротко про головне. Продовження низки вебінарів

Починаючи з 13 вересня, після недовгої літньої перерви, відновить свою роботу серія вебінарів Партнерства «Сімейний патронат: коротко про головне». Нову віху серії ми розпочнемо з розповіді про досвід громад, які вже мають перші успіхи у впровадженні патронату.

23 серпня 2017

Для проекту «Сімейний патронат» та усієї команди Партнерства літо, що минає, запам’ятається щонайменше двома важливими досягненнями.

 

По-перше, кількість дітей, яким надали допомогу наші патронатні сім’ї досягла ста! А це – сто щасливих життєвих історій і сто дітлахів, які уникнули інтернатних закладів та змогли повернутися до своїх біологічних родин, або ж знайшли нових, люблячих батьків.

 

А по-друге, розпочали роботу перші патронатні сім’ї, створені у рамках запровадження патронату на державному рівні!

 

Ці результати надихають, і на хвилі натхнення Партнерство відновлює щомісячні вебінари, присвячені послузі.

 

Нагадаємо, що мета нашої серії вебінарів «Сімейний патронат: коротко про головне» – відповісти саме на ті питання, які хвилюють нашу аудиторію: потенційних кандидатів у патронатні вихователі, представників місцевих громад, керівників та спеціалістів соціальної сфери, дотичних до запровадження послуги, а також – усіх небайдужих громадян України.

 

Тому, як і раніше, команда Партнерства заохочує усіх слухачів серії надсилати свої питання та надавати пропозиції щодо наступних тем наших заходів на електронну скриньку patronat@p4ec.org.ua, а також активно долучатися до вебінарів та ставити питання безпосередньо під час трансляції.

 

Наступний захід серії, як і зазначено вище, буде присвячено досвіду громад.

Протягом першої частини вебінару говоритимемо про те, яким чином організувати процес запровадження послуги патронату над дитиною на практиці – як на рівні області, так і на рівні місцевої громади:

  • Як навчити спеціалістів тонкощам відбору кандидатів у патронатні вихователі?
  • З якими труднощами може зіткнутися громада, яка зацікавилася послугою?
  • Яка роль громадських організацій у процесі впровадження патронату над дитиною?

На ці та інші питання ми з нашими партнерами спробуємо дати вичерпні відповіді під час наступного вебінару.

Також, ми розкажемо про успішний досвід від початку мотивації громади до створення першої патронатної сім’ї, озвучимо поради досвідчених.

Друга частина вебінару традиційно буде присвячена вашим запитанням.

Захід розпочнеться 13 вересня 2017 року рівно об 11:00. Реєстрація до участі вже доступна за посиланням: bit.ly/patronat_webinar5

Інформацію про теми та дати проведення наступних вебінарів відслідковуйте на наших сторінках у Фейсбук та Твіттері.

Для довідки:

Серія вебінарів «Сімейний патронат: коротко про головне» розпочалася 11 квітня 2017 року.

Протягом першого, вступного, вебінару під назвою «Послуга патронату – від ідеї до державного експерименту» ми говорили про кращий європейський та світовий досвід, на основі якого було розроблено послугу патронату над дитиною, а також про процес апробації послуги та її визнання на державному рівні.

Під час другого вебінару серії у нас в гостях побувала Лариса Кузнєцова, одна з перших патронатних вихователів в Україні, яка розповіла про особливості роботи патронатного вихователя та допомоги дітям, яких влаштовано під патронат.

У рамках вебінару «Нормативне врегулювання впровадження патронату над дитиною в Україні» наша гостя – Ірина Миколаївна Пінчук, керівник Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України – розповіла про те, яким чином послугу патронату над дитиною закріплено на державному рівні.

Під час останнього вебінару, який відбувся 13 липня, ми поговорили про особливості пошуку, відбору та навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх добровільних помічників.

Теги:  патронат патронат над дитиною вебінар

Статтi на тему
Більше за темою