Запрошуємо молодь та представників НУО стати на шлях успіху!

Партнерство запрошує молодь, яка має досвід альтернативної опіки, а також представників НУО, які мають досвід роботи з молоддю, надсилати заявки до участі у навчальному візиті до провідних НУО Ірландії.

09 лютого 2018

Проект «На шляху до успіху» має на меті заохотити молодих людей, які виховувалися під опікою, до участі у процесі прийняття рішень та допомогти їм стати «агентами змін» для вразливої молоді України й Грузії. У процесі реалізації проекту планується налагодження співпраці між НУО зазначених країн, а також підтримка молодіжних ініціатив шляхом організації стажувань молоді, яка має досвід альтернативної опіки й представників громадських організацій в провідних НУО Великобританії або Ірландії (остаточно країну-партнера буде підтверджено найближчим часом).

Ключовою подією проекту стане навчальний візит учасників до Ірландії, що відбудеться у квітні-травні 2018 року й триватиме 7 днів (включно з 2 днями для подорожі).

Що передбачає навчальний візит?

  • Ознайомлення з системою роботи на національному та місцевому рівні щодо підтримки молоді, позбавленої батьківського піклування, в період початку самостійного життя;
  • Вивчення шляхів залучення молоді до громадянської активності;
  • Ознайомлення з досвідом роботи НУО, заснованих молоддю, яка виховувалася під опікою, та кращими практиками європейських НУО, які підтримують молодь;
  • Обмін досвідом з колегами з Грузії та Ірландії.

Очікується, що учасники будуть долучатися до подальшої реалізації проекту та візьмуть участь у інших заходах в Україні з метою презентації результатів візиту.

Хто може взяти участь?

  • Представники неурядових та державних організацій, які мають досвід роботи з молоддю;
  • Молодь, яка виховувалася під опікою, віком від 18 до 30 років.

Вимоги до кандидатів (спеціалісти):

-            досвід роботи з дітьми та молоддю, позбавленими батьківського піклування, в державному / неурядовому секторі;

-            досвід роботи щодо залучення молоді до соціальних ініціатив та проектів (бажано);

-            знання англійської мови (буде значною перевагою);

Вимоги до кандидатів (молоді люди):

-            досвід виховання під опікою (в інтернатному закладі чи в сімейних формах виховання);

-            досвід громадської діяльності;

-            знання англійської мови буде значною перевагою;

-            вік 18-30 років.

 

Як взяти участь?

Зацікавленим кандидатам необхідно заповнити анкету за формою, що додається, та надіслати на ел. скриньку youth@p4ec.org.ua до 11 березня включно. Відбір учасників здійснюватиметься на засадах конкурсу. Результати відбору буде оголошено до 16 березня. Відібрані учасники візьмуть участь у підготовчій одноденній зустрічі до поїздки та підсумковій зустрічі після поїздки.

Умови участі та фінансування:

Всі витрати на проживання, харчування під час навчально візиту, оформлення віз, переліт з Києва до Великобританії / Ірландії будуть здійснюватися за рахунок коштів проекту. Інші витрати, зокрема, витрати на території України (транспортні, проживання в готелі у разі потреби) не покриваються.

 

Оголошення про конкурсний відбір учасників можна завантажити тут.

 

Додаткові питання та уточнення надсилайте координатору молодіжних проектів Партнерства «Кожній дитині», Аллі Музиці, за адресою: a.muzyka@p4ec.org.ua

 

Для довідки:

 

Мета проекту: заохотити участь молоді, яка виховувалася під опікою, у процесі прийняття рішень та стимулювати їх ставати «агентами змін» для вразливої молоді в Україні та Грузії шляхом розвитку спроможності організацій громадського суспільства, які працюють з молоддю, та вивчення кращих європейських практик у цій сфері.

Тривалість проекту: січень 2018р. – березень 2019 року.

Короткий опис проекту за посиланням (додається


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ