Вакансія молодіжного працівника-координатора дитячого парламенту

Новопетрівський сільський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Партнерство "Кожній дитині" оголошують конкурс на посаду молодіжного працівника. Надсилайте заявки до участі у конкурсі до 2 березня 2018 р. за адресами: ncsssdm@ukr.net та vacancy@p4ec.org.ua

23 лютого 2018

Мета посади:

Молодіжний працівник здійснює координацію діяльності дитячого парламенту*, який буде створено на базі Центру соціальних служб. Спеціаліст також залучається до іншої діяльності Центру, яка стосується розвитку дітей та молоді, їх участі у житті громади.

 

Молодіжний працівник залучається в рамках регіональної програми “DARE”, що спрямована на втілення змін в інтересах дітей, сімей та молоді в Київській, Львівській та Харківській областях і впроваджується за підтримки Карітас Австрії. У Київській області (громада с. Нові Петрівці) програма впроваджується спільно з Новопетрівським сільським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Основні обов’язки та відповідальність:

 • відповідає за підготовку дітей віком 10-17 років для участі у всіх етапах створення та роботи дитячого парламенту;
 • проводить тренінги, інші заходи для дітей відповідно до узгодженого плану діяльності парламенту, за потреби залучає інших спеціалістів;
 • організовує знайомство дітей з місцевими органами влади, підприємствами, організаціями;
 • допомагає учасникам парламенту в проведенні аналізу потреб громади, розробці та реалізації проектів, підготовці звітності;
 • готує інформацію, успішні історії та ін. для висвітлення діяльності дитячого парламенту в медіа;
 • здійснює підготовку звітів про діяльність парламенту;
 • організовує інші заходи для дітей та молоді (тренінги, майстер-класи, та ін.).

 Основні вимоги:

 • мінімум 2-річний досвід роботи безпосередньо з дітьми та молоддю;
 • досвід організації та проведення заходів (зокрема тренінгів) для дітей;
 • вища освіта;
 • знання основ молодіжної політики та молодіжної роботи;
 • здатність планувати та визначати пріоритети у роботі, відмінні організаторські здібності;
 • вільне володіння українською;
 • комп’ютерна грамотність, базові навички роботи з соціальними медіа;
 • вміння логічно та структуровано викладати думки в усній та письмовій формах;
 • відповідальність, організованість, уміння працювати в команді. 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену анкету на електронні адреси ncsssdm@ukr.net та vacancy@p4ec.org.ua з поміткою «Молодіжний працівник» до 2 березня 2018 року. 

 

Співбесіди з кандидатами відбудуться 6-7 березня, очікуваний час початку роботи – 12 березня. Для спеціаліста, який/яка пройде конкурсний відбір, передбачено додаткове навчання з питань організації та координації діяльності дитячого парламенту.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Алла Музика, тел. 050 330 51 79, ел. пошта: a.muzyka@p4ec.org.ua

Тетяна Кот, тел. 096 399 15 68, ел. пошта: ncsssdm@ukr.net  

  

Для довідки:

 

*Дитячий парламент – форма активної участі дітей у житті громади. Парламент створюється з метою розвитку лідерських та підприємницьких здібностей дітей, підтримки їхнього прагнення створювати та реалізовувати проекти, спрямовані на вирішення проблем у громаді.

 

**Повна назва програми  - DARE: Освітні й соціальні інновації в Україні, Молдові та Румунії для кращого життя наших дітей. DARE – абревіатура з англійської мови, що означає “Dream (Мрій), Achieve (Досягай), Realize (Здійснюй), Express (Виражай)”. Програма включає три напрямки – “Grow&Achieve” («Зростай та досягай»), “Love&Support” («Люби та підтримуй»), “Impact&Sustain” («Впливай та зберігай»). Перший напрямок передбачає запровадження сучасних інструментів роботи з дітьми та молоддю (у т.ч. й дитячих парламентів), другий – підвищення потенціалу батьків та вчителів щодо підтримки дитячого розвитку через навчання сучасним методикам взаємодії та підтримки, третій – обмін успішними практиками між організаціями-учасницями програми.


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ