"Як стати успішним": навчання тренерів за програмою підвищення соціальної компетентності молоді

Партнерство "Кожній дитині" запрошує спеціалістів, що працюють з молоддю, стати тренерами за програмою "Як стати успішним". Для участі у навчанні надсилайте заявки на ел. скриньку youth@p4ec.org.ua

26 лютого 2018

Брошуру про тренінг можна завантажити тут.

Тренінг буде цікавий для спеціалістів соціальної сфери представників навчальних закладів, молодіжних працівників, громадських організацій, молодіжних лідерів, студентів і просто активних людей.

ЩО ОТРИМАЮТЬ УЧАСНИКИ?

Під час навчання учасники познайомляться зі специфічними особливостями розвитку особистості молодої людини; навчаться планувати програму їхнього розвитку, яка включає ефективні заходи для вирішення вікових та життєвих криз; сформують вміння будувати стосунки відповідно до потреб, особливостей розвитку та соціалізації молодої людини у різних середовищах; зрозуміють значення ініціативи молодої людини, її активності та власної відповідальності в її подальшому програмуванні життєвого шляху. Учасники матимуть змогу познайомитися з грою Ради Європи «КРАЇНА ГІДНОСТІ» та навчаться фасилітувати її.

Учасники також отримають програму із усіма розробленими заняттями і роздатковими матеріалами, гру «Країна гідності», сертифікат.

КОЛИ І ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕНІНГ?

13-17 березня 2018 року у тренінговому центрі Партнерства «Кожній дитині»

Адреса: вул. Європейська 12
с. Нові Петрівці, Вишгородський район, Київська обл.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ?

Необхідно заповнити анкету кандидата та надіслати її організаторам тренінгу на ел. скриньку youth@p4ec.org.ua. Учасники повинні мати бажання працю- вати з молоддю та досвід проведення тренінгів.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ НАВЧАННЯ?

Звичайна вартість навчання складає 3000 грн. та включає проїзд із м. Києва від станції метро “Оболонь” до місця проведення, обіди та кава-паузи, роздаткові матеріали, примірник гри «Країна гідності».

УВАГА!
Перші п’ять учасників, які подадуть заявку, отримають бонус від організаторів - знижку у 500 грн. і для них вартість навчання за всі 5 днів снитановитеме всього 2500 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора молодіжних програм Партнерства "Кожній дитині", Алли Музики, на ел. скриньку a.muzyka@p4ec.org.ua

Для довідки:

«ЯК СТАТИ УСПІШНИМ»  Програма, спрямована на формування здатності молодої людини проектувати своє майбутнє; розвиток вміння ставити перед собою перспективні цілі, об’єктивно оцінювати власний потенціал та потреби та на основі цієї оцінки приймати самостійні рішення й нести відповідальність за них; розкриття потенціалу молодої людини та надання допомоги в досягненні обраних цілей.

«КРАЇНА ГІДНОСТІ» – це карткова гра, у якій учасників як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки із соціальною політикою.


Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ