Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до вебінарів Партнерства у якості спікерів

Дванадцятий вебінар серії "Сімейний патронат: коротко про головне" відбудеться у форматі "відкритого мікрофону" - запрошуємо усіх охочих висловити свою думку щодо питань запровадження в Україні послуги патронату над дитиною

15 травня 2018

Чи пам’ятаєте ви, що перший вебінар серії відбувся вже більше року тому, а саме – 11 квітня 2017 року? За цей час ми встигли провести 11 вебінарів, під час яких висвітлювали якомога більш різноманітні теми, дотичні до впровадження та функціонування послуги патронату, спілкувалися з носіями живого досвіду, зачитували ваші питання та намагалися щонайповніше на них відповісти.

Ми хочемо подякувати усім тим, хто долучався до нас у прямому ефірі та переглядав наші вебінари у записі, усім хто надсилав свої питання та висував пропозиції для подальших тем, усім спікерам та партнерам, які допомагали забезпечити як тематичне наповнення, так і технічні умови для проведення заходів.

Для Партнерства «Кожній дитині» це був перший досвід проведення цілої серії вебінарів і наша команда надзвичайно вдячна вам усім за те, що ви стали його частиною. Ми впевнені, що кожному з вас є що сказати про патронат. Тому запрошуємо вас до участі у завершальному, 12-ому, вебінарі серії «Сімейний патронат: коротко про головне» - і не лише в якості слухачів, але й у якості спікерів! Адже частину нашого завершального вебінару буде проведено у форматі «відкритого мікрофону».

Вебінар відбудеть 1 червня о 15.00 год.

Протягом літа ми плануємо проаналізувати наш спільний досвід, підсумувати результати проведеної серії та розробити концепцію для нових, ще цікавіших та більш насичених регулярних онлайн-зустрічей із вами! Нова серія вебінарів про сімейний патронат розпочнеться вже у вересні 2018 року!

Отже, якщо у вас є чим поділитися з іншими нашими слухачами (та з нами) – це може бути історія успіху вашої сім’ї, або громади, цікавий досвід, успішна практика, яка впроваджується вашою організацією та інший контент, релевантний до теми впровадження в Україні патронату – надсилайте нам свої пропозиції за формою, що міститься у додатку! Найбільш цікаві з цих пропозицій буде відібрано на конкурсній основі, а їх авторам буде надано слово у прямому ефірі (до 20 хвилин).

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть невеличку форму, яка додається, та надішліть її Ларисі Іванівні Стризі, менеджеру проекту “Сімейний патронат”, за адресою l.stryga@p4ec.org.ua (з копією k.snisarenko@p4ec.org.ua).


Фінальний день для подачі заявок – 29 травня 2018 року.

Чекаємо з нетерпінням на ваші пропозиції!


Додатки:Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ