Тренінг для тренерів: "Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг"

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» оголошує конкурсний відбір тренерів, які бажають оволодіти методикою проведення навчання за вказаною програмою. Конкурсний відбір проводиться в рамках Проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності для розвитку соціальних послуг». 

25 жовтня 2018

Програма включає такі теми для різних цільових груп:

 1. Тренінг “Організація системи соціальної підтримки населення в ОТГ” для керівників ОТГ (2 дні).
 2. Тренінг “Планування та організація надання соціальних послуг” для заступників голів ОТГ, керівників підрозділів соціального захисту населення (3 дні).
 3. Тренінг “Сімейно орієнтована соціальна робота та захист дитини” для представників служб у справах дітей, освіти, медицини, фахівців соціальної роботи та представників неурядових надавачів послуг (3 дні).
 4. Тренінг “Ведення випадку та оцінка потреб осіб, сімей в СЖО” для фахівців соціальної роботи та представників неурядових надавачів послуг  (2 дні). 

Етапи підготовки тренерів:

 • І етап – підготовчий: самостійне опрацювання рекомендованих нормативно-правових документів, інформаційно-методичних матеріалів з питань соціального захисту населення, підтримки сімей з дітьми, захисту дітей, надання соціальних послуг  (з 19 по 22 листопада 2018 року).
 • ІІ етап – навчальний: участь у 7-денному тренінгу у два етапи (3 дні: орієнтовно 29 листопада - 01 грудня 2018 року та 4 дні: 22-25 січня 2019 року) та супервізійна зустріч.
 • ІІІ етап – практичний: відпрацювання тренерських навичок в процесі підготовки представників ОТГ (мінімум 2 теми програми для 1 групи учасників). 

Відбір тренерів відбувається на конкурсній основі


До участі у конкурсі запрошуються досвідчені тренери з усіх регіонів України (як спеціалісти соціальної сфери, так і представники громадських організацій, благодійних фондів, вищих навчальних закладів тощо), які:

 • мають вищу освіту (рівень: магістр), науковий ступень (як перевага);
 • досвід роботи у соціальній сфері (не менше 3 років);
 • практичні навички (не менше 1 року) у проведенні тренінгів;
 • досвід співпраці з ОТГ (як перевага).

Зацікавлених тренерів просимо до 10 листопада 2018 року заповнити анкету (додана до цього оголошення) чи за лінком та надіслати на адресу training@p4ec.org.ua.

Протягом 7 календарних днів після закінчення терміну подання заявок організатори Проекту проведуть співбесіду (он лайн) та відберуть кандидатів, які в найбільшій мірі відповідають вказаним вимогам. Результати конкурсного відбору будуть доведені усім учасникам 17 листопада. Організатори залишають за собою право відмовити в участі у підготовці тренерів за результатами конкурсного відбору у зв’язку з обмеженою кількістю місць. 

 

Умови участі


Витрати на організацію тренінгів та інших заходів здійснюються за рахунок проекту. Організатори компенсують учасникам витрати на проїзд і забезпечують харчування, проживання та методичними матеріалами (тренінгові модулі та роздаткові матеріали учасника тренінгу).

 

Контактна особа:

Ольга Павлик

Менеджер тренінгових програм

Партнерство «Кожній дитині»

тел.:  +38 050 330 51 79

ел. пошта: training@p4ec.org.ua

Про проект:

Мета проекту покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

 

Основні завдання проекту:

 • підвищити потенціал представників ОТГ (керівників та спеціалістів державних та недержавних організацій) у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг відповідно до потреб громади через проведення комплексної програми навчання
 • надати консультаційну та фінансову підтримку для розвитку нових послуг в ОТГ
 • створити можливості для обміну досвідом та кращими практиками, узагальнити результати проекту для подальшого поширення та використання

 

Терміни реалізації проекту:  серпень 2018 року –

жовтень 2019 року.

 

Проект реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. 

 


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ