Тендер на закупівлю обладнання

У рамках Проєкту “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW), МБО “Партнерство “Кожній дитині” (далі – Організація) запрошує Вас подати заявку для участі у тендері.

12 січня 2021

У рамках Проєкту “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW), МБО “Партнерство “Кожній дитині” (далі – Організація) запрошує Вас подати заявку для участі у тендері на закупівлю:

  • гумового покриття (лот 10)

Кінцевий термін подачі заявок: (подовжено до) 15 лютого 2021 року о 16.00 (за Київським часом).

Заявки повинні зберігати свою чинність не менше 30 днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами та положеннями. Постачальники повинні вказати період чинності своїх заявок, оскільки Організація може доручити виконання контрактів за заявкою, яка найкраще відповідає вимогам Тендеру, якщо на момент надходження запитів про надання товарів заявка є чинною. Організація може звернутися до Заявників з проханням про подовження періоду чинності заявок.

Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру надсилайте Оксані Лаушник, в.о. директора, на ел.адресу o.laushnyk@p4ec.org.ua.

Повне запрошення до участі та опис товару, який буде придбаний доступні за посиланнями:


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ