Запрошуємо спеціалістів та експертів до команди Партнерства "Кожній дитині"

Партнерство "Кожній дитині" продовжує реалізацію проєкту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни" та розширює напрямки діяльності. Запрошуємо кваліфікованих спеціалістів, фахівців та експертів у сфері прав дитини, захисту дитини, менеджменту, адміністрування долучитися до нашої команди. 

01 червня 2022

Наприкінці березня 2022 року Партнерство "Кожній дитині" розпочало реалізацію проєкту Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни з метою надати підтримку органам влади та місцевого самоврядування у здійсненні моніторингу, забезпеченні захисту та базових потреб дітей, влаштованих у сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, та дітей, які перебували цілодобово в закладах інституційного догляду і виховання в т.ч. переміщені в інші регіони України в період військової агресії Росії. Проєкт впроваджується на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Діяльність проекту передбачає:

 • Надання підтримки у розробці та вдосконаленні правових аспектів захисту дітей в умовах воєнного стану з питань виявлення, обліку, переміщення, тимчасового влаштування, забезпечення потреб та возз’єднання з батьками, родичами.
 • Проведення моніторингу стану дітей, які перебувають в усіх формах альтернативною догляду, та їх підтримка у задоволенні основних потреб, зокрема щодо харчування немовлят.
 • Проведення моніторингу потреб та підтримка дітей, яких повернули з інтернатних закладів до своїх сімей у зв’язку з початком війни. 
 • Підвищення спроможності спеціалістів соціальних підрозділів різних рівнів та надавачів соціальних послуг, сімей, які здійснюють догляд та виховання влаштованих до них дітей, персоналу інтернатних закладів щодо захисту дітей, забезпечення їхніх основних потреб у надзвичайних ситуаціях.

Запрошуємо до співпраці на конкурсній основі експертів, спеціалістів та фахівців для виконання таких додаткових завдань проєкту з червня 2022 року:

 • Експертів для забезпечення взаємодії між членами Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану та Офісом  Радниці - уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації щодо забезпечення підтримки дітей, в тому числі, що перебували в закладах інституційного догляду та виховання та у сімейних формах, і були евакуйовані із зони бойових дій або наближених до неї територій на безпечні території в межах України та за кордон;  
 • Експертів, спеціалістів для надання технічної підтримки місцевим, регіональним та національним органам влади та місцевого самоврядування щодо захисту дітей та забезпечення їхніх прав у разі виявлення випадків їх порушення чи для попередження ризиків порушення прав дитини, яка була евакуйована у безпечні території в Україні чи закордон, у тому числі консультування батьків та офіційних предстаників дитини;
 • Експертів, спеціалістів та фахівців для надання підтримки у республіці Польща соціальним працівникам, спеціалістам із захисту прав дітей та іншим місцевим спеціалістам у зборі відповідної інформації про дітей, яких евакуйовано з України до Польщі, для підтримки оцінки найкращих інтересів дитини та збору даних для оцінки потреб дітей, що включає участь у польових моніторингових місіях разом з представниками польської системи соціального захисту та захисту прав дитини щодо моніторингу та аналізу стану перебування дітей у містах їх розміщення, проведення консультаційних сесій  для дітей та офіційних представників дітей;
 • Експертів, спеціалістів та фахівців з управління, менеджменту та адміністрування грантів, ведення звітності, забезпечення обліку роботи експертів, підтримки адміністративної діяльності проєкту, підготовка інформації про діяльність проекту та результати у різних форматах. 

Зверніть увагу: експертка/експерт може залучатися для виконання кількох завдань одночасно або послідовно.

 

Основні вимоги до експертів, спеціалістів та фахівців:

 • вища освіта у відповідній сфері; 
 • досвід роботи у соціальній сфері щонайменше 3 роки;
 • досвід професійної діяльності у сфері завдання щонайменше 5 років для експерта, щонайменше 1 рік для спеціаліста/фахівця; 
 • досвід роботи проектах, що фінансувалися міжнародними донорами, буде перевагою;
 • організованість, проактивність, відповідальність, вміння дотримуватися дедлайнів;
 • вільне володіння українською мовою;
 • володіння програмами пакету MS Office на рівні необхідному для виконання очікуваних завдань.

 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати 1) резюме українською мовою за формою на електронну адресу vacancy@p4ec.org.ua та 2) мотиваційний лист із зазначенням завдання, на виконання якого подається резюме та бажаний рівень оплати послуг. Остаточно рівень оплати послуг буде визначено під час укладання договору у рамках бюджету проєкту. 

 

Резюме приймаються приймаються на постійній основі до грудня 2022 року. Розгляд та відбір заявлених кандидатів відбуватиметься 5, 15 та 25 кожного місяця. Партнерство розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами, які відповідають основним вимогам та у разі, якщо на заявлені напрями діяльності та завдання ще не відібрано виконавців. У разі потреби Партнерство буде залучати відібраних експертів до виконання завдань до закінчення фінального строку формування експертного пулу.

 

КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині» 

Тел./факс: +38 093 330 5179

Ел. пошта: monitoring@p4ec.org.ua  

 


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ