Запрошуємо до співпраці досвідчених тренерів

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» запрошує досвідчених тренерів для проведення тренінгів у пілотних громадах за навчальною програмою «Командна робота в громаді: виявлення, захист та допомога сім’ям, дітям та молоді під час воєнного стану»

18 квітня 2023

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» запрошує досвідчених тренерів для проведення тренінгів у пілотних громадах за навчальною програмою «Командна робота в громаді: виявлення, захист та допомога сім’ям, дітям та молоді під час воєнного стану» (далі - Програма), що складається з 4-х тем, зокрема: 

 • «Раннє виявлення як попередження сімейного неблагополуччя» (2-х денний очний тренінг);
 • «Командна взаємодія для забезпечення найкращих інтересів та захисту дитини» (2-х денний очний тренінг);
 • «Забезпечення дієвої соціальної роботи та надання послуг сім’ям, дітям та молоді постраждалим від війни» (2-х денний очний тренінг);
 • «Консультація як форма соціальної роботи з різними категоріями мешканців громади, в т.ч. ВПО» (2-х денний очний тренінг).

Більш детально зі змістом (змістовне наповнення до кожної теми) та цільовою групою Програми можна ознайомитися за посиланням. 

 

Основна мета Програми - підвищення професійних компетентностей щодо здійснення ефективної командної взаємодії в громаді в процесі  забезпечення соціальної роботи та надання необхідних послуг, спрямованих на раннє виявлення сімейного неблагополуччя, забезпечення найкращих інтересів та захисту дитини, надання підтримки та послуг в процесі ведення випадку сімей, а також формування навичок самодопомоги та стабілізації власного емоційного стану, з метою попередження синдрому емоційного вигорання в умовах воєнного стану.

 

Для досягнення мети Програми на території 12 відібраних громад  протягом травня-серпня п.р. (відповідно до узгодженого графіку) буде проведено дводенні тренінги (по 2-3 теми у кожній громаді) для команди спеціалістів, які працюють з сім’ями, дітьми та молоддю (до 25 осіб). Тренінги в громадах будуть проводити відібрані досвідчені тренери на платній договірній основі, згідно з чинним законодавством за надані послуги як фізична особа чи ФОП.

 

Протягом 10-20 травня п.р. буде проведена 3-х денна установча зустріч-навчання команди відібраних тренерів (до 20 осіб), де буде узгоджено логіку тематичних тренінгових програм, сформовано тренерські пари та узгоджено графік тренінгів в громадах, а також буде можливість обмінятися тренерським досвідом та відпрацювати ключові вправи Програми. Про місце проведення цієї зустрічі буде повідомлено додатково. 

 

Відбір тренерів відбувається на конкурсній основі. До участі у конкурсі запрошуються досвідчені тренери з усіх регіонів України (як спеціалісти соціальної сфери, так і представники громадських і благодійних організацій, вищих навчальних закладів тощо), які: 

 • мають вищу освіту (рівень: магістр);
 • практичний досвід тренерської діяльності (не менше 3 років);
 • досвід роботи у соціальній сфері (не менше 3 років);
 • досвід співпраці з територіальними громадами ТГ (буде перевагою);
 • досвід роботи в проєктах, в т.ч. «Громада для людини» (буде перевагою);
 • досвід співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» (буде перевагою);
 • оформлені ФОП (буде перевагою);
 • вільно володіють українською мовою.

Зацікавлених тренерів просимо до 28 квітня 2023 року заповнити он-лайн анкету за посиланням та надіслати резюме українською мовою за формою. Організатори залишають за собою право відмовити тренерам, які не відповідають вимогам або у зв’язку з обмеженою кількістю місць.  

 

Умови участі

Витрати на організацію тренінгів в громадах здійснюється за рахунок Проєкту. Організатори додатково компенсують тренерам витрати на проїзд і забезпечують харчування та проживання під час проведення тренінгів.

Проєкт «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: покращення системи соціального захисту та соціальних послуг» впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.

КОНТАКТИ:

Ольга Павлик, менеджер тренінгових програм

Партнерство «Кожній дитині» 

тел. (067) 778 42 15

ел. пошта hromada@p4ec.org.ua.


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ