Тендер на закупівлю канцелярських товарів

УВАГА! Оновлення - кінцевий термін подання заявки подовжено до 16.00 год (київський час) 12 червня 2023 року. Партнерство «Кожній дитині» запрошує організації та компанії до участі в тендері із закупівлі канцелярських товарів у рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціуму партнерських організацій.

17 травня 2023

У рамках проекту “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій, Міжнародна благодійна організація “Партнерство “Кожній дитині” (далі – Організація) запрошуємо зацікавлені компанії та підприємства до участі у тендері на 

ЗАКУПІВЛЮ КАНЦЕЛЯРСЬКИХ ТОВАРІВ відповідно до опису (Додаток 1)

  

Кінцевий термін подачі заявок: 24 травня 2023 року о 16.00 год (за київським часом). УВАГА! Оновлення - кінцевий термін подання заявки подовжено до 16.00 год (київський час) 12 червня 2023 року. 

 

Заявки повинні зберігати свою чинність не менше 30 днів після їх відкриття, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами та положеннями. Постачальники повинні вказати період чинності своїх заявок, оскільки Організація може доручити виконання контрактів за заявкою, яка найкраще відповідає вимогам Тендеру, якщо на момент надходження запитів про надання товарів заявка є чинною. Організація може звернутися до Заявників з проханням про подовження періоду чинності заявок.

 

Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на e-mail spilno@p4ec.org.ua

 

Повне запрошення до участі, форма для подання заявки та опис необхідних товарів, доступні за посиланням:  https://bit.ly/3okLloc

 


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ