Запрошуємо експертів до реалізації проекту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни" (додатковий набір)

Партнерство "Кожній дитині" продовжує реалізацію проєкту "Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни" та розширює напрямки діяльності. Запрошуємо кваліфікованих спеціалістів та експертів у сфері прав дитини, ведення складних випадків, менеджменту та інформаційної діяльності долучитися до нашої команди. 

29 червня 2023

Наприкінці березня 2022 року Партнерство "Кожній дитині" розпочало реалізацію проєкту Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни з метою надати підтримку органам влади та місцевого самоврядування у здійсненні моніторингу, забезпеченні захисту та базових потреб дітей, влаштованих у сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, та дітей, які перебували цілодобово в закладах інституційного догляду і виховання в т.ч. переміщені в інші регіони України в період військової агресії Росії. Проєкт впроваджується на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Діяльність проекту передбачає:

  • Надання підтримки у розробці та вдосконаленні правових аспектів захисту дітей в умовах воєнного стану з питань виявлення, обліку, переміщення, тимчасового влаштування, забезпечення потреб та возз’єднання з батьками, родичами.
  • Надання підтримки у розробці та вдосконаленні законодавства щодо розвитку сімейних форм виховання, внесення необхідних змін щодо покращення функціонування діючих сімейних форм альтернативного догляду, приведення у відповідність до законодавства та практики ЄС.
  • Проведення моніторингу стану дітей, які перебувають в усіх формах альтернативною догляду, та їх підтримка у задоволенні основних потреб, зокрема з фокусом на дітей у сімейних формах виховання.
  • Підвищення спроможності спеціалістів соціальних підрозділів різних рівнів та надавачів соціальних послуг, сімей, які здійснюють догляд та виховання влаштованих до них дітей, персоналу інтернатних закладів щодо захисту дітей, забезпечення їхніх основних потреб у надзвичайних ситуаціях.
  • Організація просвітницької та інформаційної роботи щодо розвитку сімейних форм виховання, у т.ч. надання підтримки з організації підготовки громадян, які висловили бажання допомогти дитині у часі війни, а також проведення навчання кандидатів у сімейні форми виховання. 
  • Підвищення спроможності спеціалістів усіх рівнів щодо забезпечення права дитини на виховання у родині та розвитку сімейних форм виховання. 

Запрошуємо до співпраці на конкурсній основі експертів, спеціалістів та фахівців для виконання таких додаткових завдань проєкту з липня 2023 року:

  • Експертів із ведення випадків із захисту дітей, зокрема опрацювання звернень громадян щодо порушення прав дитини, чи надання інформації для законних представників, надання консультацій представникам органів влади та органів місцевого самоврядування щодо дій та заходів для попередження порушення прав дитини, зокрема права на виховання у родині, реагування чи виправлення ситуацій, що призвели до порушення прав дитини. Діяльність експерта може включати візити у заклади інституційного догляду, а також зустрічі з дітьми та законними представниками у сімейних формах виховання. Діяльність експертів також передбачатиме посилення висвітлення інформації про діяльність офісу Омбудсмана та постійного проведення роз’яснювальної діяльності щодо захисту прав дитини та забезпеченню їх найкращих інтересів,

Зверніть увагу: Відібрані експерти будуть надавати послуги у рамках співпраці з Представником Уповноваженого з прав дитини. Експертка/експерт може залучатися для виконання кількох завдань одночасно або послідовно.

 

Основні вимоги до експертів, спеціалістів та фахівців:

  • вища освіта у відповідній сфері; 
  • досвід роботи у соціальній сфері щонайменше 3 роки;
  • досвід професійної діяльності у сфері завдання щонайменше 5 років для експерта, щонайменше 1 рік для спеціаліста/фахівця; 
  • досвід роботи у проектах, що фінансувалися міжнародними донорами, буде перевагою;
  • організованість, проактивність, відповідальність, вміння дотримуватися дедлайнів;
  • вільне володіння українською мовою;
  • володіння програмами пакету MS Office на рівні необхідному для виконання очікуваних завдань.

 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати 1) резюме українською мовою за формою на електронну адресу vacancy@p4ec.org.ua та 2) мотиваційний лист із зазначенням завдання, на виконання якого подається резюме та бажаний рівень оплати послуг. Остаточно рівень оплати послуг буде визначено під час укладання договору у рамках бюджету проєкту. 

 

Резюме приймаються до 5 липня 2023 року. Партнерство розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами, які відповідають основним вимогам та у разі, якщо на заявлені напрями діяльності та завдання ще не відібрано виконавців. У разі потреби Партнерство буде залучати відібраних експертів до виконання завдань до закінчення фінального строку формування експертного пулу.

 

КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині» 

Тел./факс: +38 093 330 5179

Ел. пошта: monitoring@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ