Запрошуємо експертів та спеціалістів до команди нового проекту із запровадження програми домашніх візитів в Україні

Партнерство "Кожній дитині" планує розпочати реалізацію проєкту "Впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в Україні" за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Запрошуємо кваліфікованих спеціалістів, фахівців та експертів у сфері медичної допомоги, догляду новонароджених та дітей раннього віку, моніторингу, дослідження, менеджменту та адміністрування долучитися до нашої команди. 

12 березеня 2024

У березні 2024 року Партнерство "Кожній дитині" планує розпочати реалізацію проєкту Впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в Україні з метою покращення якості догляду та розвитку дітей раннього віку через удосконалення системи навчання, моніторингу результатів, розробки методичного та законодавчого забезпечення запровадження моделі  домашніх візитів в Україні. 

Діяльність проекту передбачає:

  • Розробку методологію, процедур та інструментів для моніторингу результатів та якості впровадження моделі домашніх візитів у вибраних регіонах України, підтримати процес збору даних шляхом проведення консультацій та семінарів.
  • Запровадження механізмів моніторингу (в т.ч. форми, опитування, бази даних) для моделі домашніх візитів, проведення щомісячногого збору та аналізу даних, розробку аналітичні звіти та підготовку аналітичних документів; 
  • Технічну підтримку в розробці необхідних нормативно-правових актів для впровадження домашніх візитів в системі охорони здоров'я, включаючи розробку національних стандартів, оновлення посадових інструкцій, рекомендацій щодо механізмів фінансування, адаптацію інструментів електронного документообігу тощо.
  • Розробку методичних та аналітичних матеріалів для підвищення якості навчання (в т.ч. онлайн-платформа з бібліотекою, онлайн-курси)
  • Підтримка впровадження затверджених інструментів моніторингу розвитку дитини у вибраних регіонах моделі домашніх візитів.
  • Розробку інструментів та проведення базового, проміжного та фінального опитування щодо обізнаності про програму домашніх візитів.
  • Проведення аналізу, розробку типового алгоритму та підтримка практичного впровадження механізму міжвідомчої взаємодії та перенаправлення для отримання подальших послуг медичної, соціальної та освітньої сфери для вразливих дітей та сімей у 5 відібраних громадах

Запрошуємо до співпраці на конкурсній основі експертів, спеціалістів та фахівців для виконання таких завдань проєкту з березня 2024 року (з дати підписання договору на виконання проекту):

  • Старших експертів та експертів із розробки методології та соціологічних інструментів для проведення кількісних та якісних досліджень для моніторингу результатів програми домашніх візитів; проведення збору даних та супроводу здійснення моніторингу, проведення досліджень, підготовки аналітичних звітів та аналітичних довідок, інших матеріалів за результатами проведеного моніторингу та досліджень. 
  • Експертів та спеціалістів з питань охорони здоров'я, громадського здоров'я, медичної статистики, міжнародних стандартів та законодавства.
  • Старших експертів, експертів та спеціалістів з первинного збору даних; розробки інструментів моніторингу; вторинної перевірки та анілізу даних; підготовки аналітичних таблиць, звітів та презентацій. 
  • Старшого експерта з правових питань та законодавства; експертів та спеціалістів із проведення аналізу практики впровадження програми домашніх візитів, розробки правових аспектів функціонування та рекомендацій щодо можливих змін законодавства; надання консультацій щодо юридичних та соціальних аспектів у процесі впровадження.
  • Експертів із розробки методичних рекомендацій, методичних матеріалів різного формату, посібників та брошур щодо домашніз візитів на основі матеріалів навчання; проведення вивчення навчальних потреб цільових аудиторій, розробка технічних завдань для створення онлайн курсів для підвищення знань із визначених тем.  
  • Експертів з гендерних питань для проведення експертизи матеріалів, надання консультацій усіх залученим експертам та спеціалістам проекту. 
  • Експертів для надання консультацій, підтримки та супервізії спеціалістам для використання інструментів моніторингу раннього розвитку дитини. 
  • Експерта для координації інформаційної діяльності проекту, комунікацій, виробництва та поширення інформаційних матерілів, розробки та ведення веб-сайту відповідно до плану проекту. 
  • Експерта із проведення аналізу, розробки типового алгоритму та підтримки практичного впровадження механізму міжвідомчої взаємодії та перенаправлення для вразливих сімей і дітей. 
  • Експертів, спеціалістів та фахівців з управління, менеджменту та адміністрування грантів, забезпечення управління партнераствами на національному, регіональному та місцевому рівнях, ведення звітності, моніторингу та оцінки, забезпечення обліку роботи експертів, підтримки адміністративної діяльності проєкту, підготовка інформації про діяльність проекту та результати у різних форматах. 
  • Перекладачів для здійснення на постійній основі перекладів матеріалів навчальних курсів, документів проекту з англійської на українську мови та навпаки за потреби. 

Зверніть увагу: експертка/експерт може залучатися для виконання кількох завдань одночасно або послідовно.

 

Основні вимоги до експертів, спеціалістів та фахівців:

  • вища освіта у відповідній сфері (для старших експертів - доктор/кандидат наук)
  • досвід роботи у медичній чи соціальній сфері щонайменше 3 роки;
  • досвід професійної діяльності у сфері завдання щонайменше 15 років для старших експертів, 5 років для експерта, щонайменше 1 рік для спеціаліста/фахівця; 
  • досвід роботи у проектах, що фінансувалися міжнародними донорами, буде перевагою;
  • організованість, проактивність, відповідальність, вміння дотримуватися дедлайнів;
  • вільне володіння українською мовою;
  • володіння програмами пакету MS Office на рівні необхідному для виконання очікуваних завдань.

 

Для участі у конкурсі необхідно надіслати 1) резюме українською мовою за формою на електронну адресу vacancy@p4ec.org.ua та 2) мотиваційний лист із зазначенням завдання, на виконання якого подається резюме та бажаний рівень оплати послуг. Остаточно рівень оплати послуг буде визначено під час укладання договору у рамках бюджету проєкту. 

 

Резюме приймаються приймаються на постійній основі до грудня 2024 року. Перщий розгляд та відбір заявлених кандидатів відбуватиметься 15, 20, 25, та 30 березня, а надалі кожного місяця за потребою чи надходженням заявок. Партнерство розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами, які відповідають основним вимогам та у разі, якщо на заявлені напрями діяльності та завдання ще не відібрано виконавців. У разі потреби Партнерство буде залучати відібраних експертів до виконання завдань до закінчення фінального строку формування експертного пулу.

 

КОНТАКТИ:

Партнерство «Кожній дитині» 

Тел./факс: +38 044 388 5179

Ел. пошта: vacancy@p4ec.org.ua


Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ