Благодійники-екстримали спустилися до гіпсового лабіринту аби допомогти дітям-сиротам
Оригінальним способом вирішили підтримати дітей-випускників інтернатних закладів любителі екстримального туризму. 12-13 червня вони здійснили благодійну екскурсію з м. Києва до Млинків - гіпсового лабіринту, що на Тернопільщині. Крім того учасники заходу відвідали м. Камянець-Подільський та Хотин.
17 червня 2010

 

Оригінальним способом вирішили підтримати дітей-випускників інтернатних закладів любителі екстримального туризму. 12-13 червня вони здійснили благодійну екскурсію з м. Києва до Млинків - гіпсового лабіринту, що на Тернопільщині.  Крім того учасники заходу відвідали м. Камянець-Подільський та Хотин.

 

«У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити та інші мальовничі печерні утворення», - ділиться своїми враженнями Ірина Палій, учасниця екскурсії.

 

«Рухатися у печері непросто, тому вона вимагає спритності та вітає у себе в гостях лише активних людей. Сподіваюсь, що наша фізична і громадянська активність допоможе дітям, обділеним батьківською увагою, отримати більше шансів знайти себе в житті».

 

По завершенню програми десятеро учасників зібрали 1100 гривень для проведення заходів із соціалізації випускників інтернатних закладів м. Переяслав-Хмельницький в м. Тараща Київської області в рамках проекту «Впевнений старт». Ці кошти будуть витрачені на проведення занять у молодіжних клубах «Як стати успішним», які організовують дозвілля та тематичні заняття для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування підліткового віку.

 

Фотографії з екскурсії:

 

 

 Також читайте відгук про екскурсію на блозі посла Великої Британії в Україні >>

 

Довідково:

 

Програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування «Впевнений старт» (2010-2013), виконується «Партнерством «Кожній дитині» спільно із Швейцарський бюро Міжнародної соціальної служби і націлена розробити та впровадити модель соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування, в період переходу до самостійного життя.

 

Україна займає одне з провідних місць у Європі за кількістю дітей, які виховуються в інтернатах - 29 тис. Більшість з них - це діти старшого шкільного віку, які майже не мають шансів бути усиновленими або обладнані сімейних форм виховання. Лише 24% випускників мають власне житло (проте не завжди придатне для проживання), а 17% - перебувають на квартирному обліку. Більшість випускниць інтернатів вагітніють в перші роки самостійного життя, причому - відсоток відмов від дітей у них достатньо високий: до 40% відмов від дітей у пологових будинках підписують саме вони. У рамках проекту передбачається створення мережі служб соціалізації вихованців інтернатів, зокрема, введення такого інституту, як наставник. Також будуть вирішуватися питання забезпечення житлом таких дітей шляхом оренди квартир.

Джерело:  Кожній дитині в Україні

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ