Оголошується набір тренерів для підготовки за програмою "Батьківство в радість" в містах Полтава і Біла Церква

До участі в навчанні запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

28 березеня 2011

До участі в навчальному курсі запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій  із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

 

В ході  навчання учасники удосконалять  навички проведення тренінгів,  отримають  нові знання про сучасні методи та підходи підтримки батьків у справі виховання дітей, навчаться мотивувати батьків до самоосвіти та самовдосконалення. Кандидати, які успішно пройдуть підготовку, отримають сертифікати тренера за програмою «Батьківство в радість», а також комплекти відповідних інформаційно-методичних матеріалів.

 

Підготовка здійснюватиметься тренерами, сертифікованими в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) - «Родина для дитини».

 

Навчання буде проводитись протягом квітня-червня 2011 року в три тури, протяжність кожного - три дні.  Всі витрати щодо організації та проведення тренінгів несуть організатори.

 

Підготовка тренерів здійснюється у рамках проекту «Розвиток батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми», який реалізується Міжнародною благодійною організацією Партнерство «Кожній дитині» та  фінансується Всесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) що працює під патронатом королеви Швеції Сільвії. Пілотними територіями проекту є міста Полтава та Біла Церква Київської області.   

 

Для участі у в навчальному курсі з підготовки місцевих тренерів необхідно не пізніше 4 квітня 2010 року:

  • надіслати  заповнену аплікаційну форму-резюме, яка знаходиться у додатку;
  • та лист-рекомендацію установи/організації, зацікавленої в підготовці тренера та проведенні навчання батьків за зазначеною програмою або мотиваційний лист апліката на електронну адресу: z.verbych@p4ec.org.ua (Зоряна Вербич) або поштою: вул. Комінтерна, 28, 6 поверх, м. Київ, 01032.

Заявки, отримані після зазначеного терміну розглядатися не будуть. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі. Про результати відбору учасників буде повідомлено до 8 квітня 2011р.

 

Контакти

Вербич Зоряна – менеджер проекту

т. (044) 359 02 10

z.verbych@p4ec.org.ua

 

Єсипенко Олена – консультант з тренінгової діяльності

т. (044) 359 02 10

oy@everychild.org.ua

Теги:  "Зростаємо разом" соціальні фахівці Полтава Біла Церква

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ