Партнерство «Кожній дитині» перебирає естафету соціальних інновацій у EvryChild (ПБО «Кожній дитині») в Україні
З квітня 2011 року здобутки EveryChild (ПБО Кожній дитині) у сфері допомоги вразливим сім’ям з дітьми буде розвивати та поглиблювати Партнерство «Кожній дитині» – незалежна українська організація із міжнародним статусом.
01 квітня 2011

 

З квітня 2011 року здобутки EveryChild (ПБО Кожній дитині) у сфері допомоги вразливим сім’ям з дітьми буде розвивати та поглиблювати Партнерство «Кожній дитині» – незалежна українська організація із міжнародним статусом.

 

P4EC

Партнерство «Кожній дитині» планує надати нового дихання місії, баченню та цінностям, які скеровували діяльність організації протягом останніх років, а також зберегти та примножити понад десятирічний досвід роботи Представництва EveryChild в Україні. Підтримка соціальних перетворень в інтересах дітей на місцевому, національному та міжнародному рівнях залишаються основою роботи організації.

 

Перетворення офісів-представництв на незалежні національні неурядові організації – результат процесу локалізації, що відбувається з 2005 року внаслідок переходу до нового рівня міжнародного партнерства з EveryChild. Після отримання організаційної та управлінської незалежності, організації поділяють ключові цінності та залишаються в близькому контакті, водночас інтенсивніше працюють над покращенням добробуту дітей та їхніх сімей на місцевому рівні. Першими набули незалежності представництва в Перу – у 2008 році, Гайяні – 2009 році. Партнерство «Кожній дитині» було зареєстровано як самостійна організація протягом 2010 року та набула незалежності з 1 квітня 2011 року.

 

 «Підтримка права кожної дитини зростати у люблячій сім’ї залишається основоположним і довготривалим пріоритетом роботи організації, - пояснює директор Партнерства «Кожній дитині» Василина Дибайло.

 

«Наша команда, яку добре знають наші партнери і благодійники, докладатиме максимальних зусиль для подальшого професійного росту і розвитку навичок, необхідних для виконання складних завдань, спрямованих на покращення добробуту вразливих сімей з дітьми та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Партнерство «Кожній дитині» відтепер самостійно керуватиме напрямками діяльності, які реалізовуються в нашій країні, що дозволить організації діяти впевненіше та відповідальніше. З іншого боку, у такий спосіб  ми станемо ближчими до тих, кому ми допомагаємо, і будемо активніше прислухатися до думки наших підопічних – особливо дітей», - пояснює вона.

 

В реалізації стратегії діяльності організації допомагатимуть незалежні керівні органи, до яких відтепер входитимуть громадяни України та інших країн регіону. Це підсилить здатність Партнерства своєчасно реагувати на потреби вразливих сімей з дітьми та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Партнерство «Кожній дитині» найближчим часом також планує приємно здивувати своїх прихильників та партнерів оновленим виглядом, розширеним спектром можливостей для волонтерської участі у проектах, що реалізуються, а також легкістю та прозорістю нових форм підтримки того чи іншого напрямку роботи організації.

 

В даний час Партнерство «Кожній дитині» реалізує довготривалі проекти, спрямовані на покращення добробуту вразливих дітей та їхніх сімей: Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом розвитку механізму гейткіпінгу, Програму соціалізації молоді позбавленої батьківського піклування «Впевнений старт», Проект розвитку батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми. Діяльність організації визнана національними та регіональними партнерами, міжнародними донорами такими як Всесвітній дитячий фонд та Міжнародна соціальна служба, Фонд Геральда та Генрієти Рауенхорст, які допомагають у фінансуванні проектів.

 

Повна інформація щодо процесу перетворення Представництва благодійної організації «Кожній дитині» в Україні на самостійну організацію «Партнерство Кожній дитині» у запитаннях та відповідях Ви можете дізнатися, ознайомившися із документом FAQ .

 

Контакти:

В разі, якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до менеджера з комунікацій Партнерства «Кожній дитині» Оксани Швед: 044 359 02 10, 067 234 60 97

os@p4ec.org.ua

 

Довідково:

 

Представництво благодійної організації Кожній дитині (EveryChild) – розпочало свою роботу в Україні 1998 року, як філіал міжнародної Європейської дитячої благодійної організації (ЄДБО), реалізовуючи низку проектів, спрямованих на допомогу вразливим сім’ям з дітьми та запобігання потраплянню дітей до інтернатних закладів у Львівській та Київській області.

 

З 2002 року – після об’єднання ЄДБО та Християнського дитячого фонду Великої Британії (ХДФ) та зміни назви на EveryChild, організація продовжувала працювати як представництво британської міжнародної організації в Україні, розвиваючи на державному, регіональному та громадському рівні систему соціальних послуг, які допомагали зберегти сім’ю дітям, та сприяючи реформуванню системи захисту дітей.

 

За роки своєї діяльності в Україні ПБО «Кожній дитині» створило інтегровані соціальні служби, охопило послугами понад 5000 сімей з дітьми, запобігло 200 відмовам від дітей, провело 800 тренінгів для підвищення кваліфікації спеціалістів, які працюють в інтересах дітей.

 

Окремою організацією із новою назвою Партнерство «Кожній дитині» стало у 2010 році, коли Міністерство юстиції України зареєструвало її як міжнародну благодійну організацію.

 

Незважаючи на статус Представництва і зумовлену ним юридичну несамостійність ПБО «Кожній дитині» завжди керувалося у своїй діяльності потребами вразливих сімей з дітьми для забезпечення ефективної та стійкої відповіді на зростання кількості дітей, позбавлених батьківського піклування. Організація активно долучалася до законодавчого процесу, розробки політики та кращих практик на національному та місцевому рівнях, залучала національних та міжнародних фахівців, ретельно вивчала і враховувала специфіку роботи з українськими сім’ями, зміни в становищі і потребах вразливих сімей з дітьми.

 

Нова форма діяльності та склад органів управління дозволить підсилити ефективність спільної роботи команди Партнерства Кожній дитині у першу чергу, за рахунок привнесення досвіду та високої кваліфікації національних й регіональних фахівців.  Партнерство Кожній дитині  буде й надалі накопичувати знання та досвід, розвивати компетенції та  професіоналізм своїх співробітників, надавати найкращі практики міжнародного та вітчизняного досвіду в сфері соціальних послуг та захисту прав дітей, а також ефективні рішення для покращення добробуту вразливих сімей з дітьми.

Джерело:  Кожній дитині

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ