Білоцерківські батьки та діти змагалися за звання кращої сім’ї мікрорайону

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Партнерство «Кожній дитині» організувало веселі змагання «Щаслива родина» для сімей пілотного району в м. Біла Церква.

06 червня 2011

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Партнерство «Кожній дитині» організувало веселі змагання «Щаслива родина» для сімей пілотного Піонерського району в м. Біла Церква Київської області. 

  

«В день захисту дітей ми багато чуємо про права дітей, про тих малюків, кому необхідний особливий захист: дітей сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних родин», - пояснює Лариса Стрига, менеджер проектів Партнерства "Кожній дитині".

На нашу думку, при цьому не слід забувати, що найкращим середовищем для дитини, її розвитку, становлення як особистості  є міцна та любляча сімя і відповідно – приділяти увагу батькам.Тому наша організація й вирішила організувати сімейне свято для родин Піонерського району, де з осені в рамках одного з наших проектів запрацює клуб для батьків і батьківські курси».


За перемогою разом

 
Десятки дітей радісно носяться по подвірю місцевої школи. Грають в догонялки, сміються, лазять на спортивному інвентарі, стрибають на скакалках. Їхні батьки, що знаходяться тут же, поводяться куди спокійніше. Вони б і раді приєднатися до дітвори, але заважають статус і становище. Ну як же, дорослі ж люди ... Згодом, витримують не всі. Спостерігаючи за життєрадісною метушнею дітвори, багато дорослих піддавшись спокусі, приєднуються до бігу, стрибків і загальних веселощів.


"Спортивне свято "Щаслива родина!" оголошується відкритим, - оголошує ведучий. - Команди просять зібратися для початку змагань!"

 

Через кілька хвилин хаотичний рух на подвір'ї упорядковується. Діти та батьки збираються сім'ями і починають готуватися до офіційної частини спортивного заходу. Офіціоз, втім, анітрохи не збавляє веселощів. Зате додалися дух змагання і азарт.

 

Родини взяли участь у декількох етапах змагань: створенні родинних гербів, бігові зі стрибками через обруч, міні-футболі, стрибках на скакалках, творчих виступах. Організаторам вдалося зробити конкурс дійсно цікавим і для менших, і для дорослих учасників. Спортивні змагання були представлені на будь-який смак.


Щоб перемогти у загальному конкурсі, необхідно, щоб вся сім'я проявила ініціативу, кмітливість, а головне - згуртованість.

 

«Подібні змагання в мікрорайоні ми проводимо вперше», - пояснює організатор свята Любов Похила.  

Витягти людей на такий спортивний свято не так уже й просто: щоб всією сім'єю у вихідний день кудись прийти, змагатися та ще! Але нам це все-таки вдається. Відвідування такого заходу - це важливий показник дружності сім'ї, бажання разом долати труднощі й перемагати. Дружба і перемога - це, можна сказати, девіз наших змагань.

Разом з тим свято об'єднало не тільки членів сімей, а й різні родини. На змаганнях не було жодного похмурого обличчя. Всі раділи, радилися між собою і, незважаючи на суперництво, в багатьох моментах підтримували один одного.

 

Очима учасників

 

10-річний Сергій прийшов на свято з мамою, татом та молодшим братом Тимофієм:

 

"Я сьогодні вперше перед стількома глядачами виконав «Алегро» на гітарі, а мій молодший брат показав свої спортивні здібності. Наші батьки захоплюються туризмом і спортом – тому радо відгукнулися на запрошення взяти участь у змаганнях".


"Відмінні змагання! – каже Майя Козловська, готуючись разом з родиною - чоловіком та двома дітьми - взяти участь у черговому етапі змагань. - Ми дуже раді, що нас запросили взяти участь в цьому спортивному святі. Дітям тут подобається! Бігаємо дружно, всією родиною!

"Дуже класно! Нам сподобалося, - радіє батько сімейства Тропініних. - Тут цікаво, а головне, дітям подобається! Обов'язково будемо брати участь у наступному році".


Крім загального бажання виявитися кращими, учасників спортивних ігор отримали призи від організаторів.

Втім, матеріальний достаток - зовсім не головне, що дають подібні спортивні свята людям. Не за цим вони приїхали сюди в недільний день. Головне ж - це згуртованість сім'ї, бажання разом брати участь у конкурсах і разом перемагати.

 

Довідково:

 

Свято «Щаслива родина» організовано в рамках проекту «Розвиток батьківського потенціалу для вразливих сімей з дітьми», що реалізовується Партнерством «Кожній дитині»  в містах Полтава і Біла Церква Київської області за сприяння Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Foundation).

Джерело:  Партнерство Кожній дитині
Теги:  "Зростаємо разом" День захисту дітей Біла Церква батьки й діти

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ