Про соціальну роботу – доступно

Партнерство «Кожній дитині» опублікувало електронну версію посібника «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти». У виданні розглянуто основні технологічні аспекти, інструменти та методи здійснення практичної соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини.

17 червня 2011

Партнерство «Кожній дитині» опублікувало електронну версію посібника  «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти». У виданні розглянуто основні технологічні аспекти, інструменти та методи здійснення практичної соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини.  

 

Книга адресована практикам соціальної сфери, студентам вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», викладачам вищих навчальних закладів.

Посібник підготовлено у формі конспекту лекцій на основі літератури, вичерпний перелік якої додається, та власних матеріалів, які протягом багатьох років використовувалися фахівцями Партнерства «Кожній дитині» для проведення тренінгів і семінарів для соціальних працівників-практиків.


Саме на заповнення цієї прогалини спрямоване це видання, підготовлене на основі практичного досвіду соціальної роботи із сім’ями з дітьми в рамках проекту «Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом впровадження механізму гейткіпінгу в Україні» за фінансової підтримки Фонду Геральда і Генрієти Рауенхорст», - зазначає один з авторів книги Володимир Кузьмінський.

Книгу підготовлено та видано у рамках проекту «Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом впровадження механізму гейткіпінгу в Україні», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині»та фінансується Фондом Геральда і Генрієти Рауенхорст, проекту ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав дітей», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у партнерстві з Молодіжним інформаційним центром «Медіа-М».


З питань отримання посібника, прохання звертатися за адресою contact@p4ec.org.ua, надіславши запит та вказавши у темі листа: «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти» або по телефону (050) 330 5179.

Теги:  публікації соціальні послуги гейткіпінг

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ