Міжнародна конференція "Порятунок дитини чи підтримка сім'ї: пошук кращих рішень" (13-14 грудня 2011р.)

До участі в конференції запрошуємо фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, науковців, викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітей.

30 листопада 2011

Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» та Київська обласна державна адміністрація запрошують керівників та фахівців соціальної сфери, представників громадських організацій, які працюють в інтересах дітей та підтримки сімей; науковців та викладачів соціальних дисциплін вищих учбових закладів, представників соціально орієнтованого бізнесу, громадян, яким не байдуже майбутнє наших дітейдо участі у конференції “Порятунок дитини чи підтримка сім’ї: пошук кращих рішень”, що відбудеться 13-14 грудня 2011 року (“Президент Готель”, вул. Госпітальна, 12, м. Київ).

 

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Виробити пропозиції щодо подальших кроків реформування системи забезпечення прав дітей та підтримки сімей в Україніна основі  Рекомендацій Комітету  ООН з прав дитини танапрацювань проекту «Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом впровадження механізму гейткіпінгу в Україні».

 

Конференція присвячена завершенню реалізації спільного проекту “Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом впровадження механізму гейткіпінгу в Украіні”, що впроваджувався у Київській області протягом 2009-2011рр.

 

ЦІЛІ: 

  • здійснити огляд державної політики в сфері підтримки сімей та забезпечення прав дітей в контексті кращих  світових практик;
  • презентувати  досвід проекту щодо впровадження механізму гейткіпінгу, створення системи сімейно орієнтованих послуг для сімей з дітьми в громаді;
  • узгодити основні підходи до процедур прийняття рішень в найкращих інтересах дитини;
  • ознайомити з національними та міжнародними підходами до виявлення потреб вразливих сімей з дітьми, планування та надання їм послуг, моніторингу впливу цих послуг та оцінки їх якості;
  • сприяти посиленню співпраці державного, громадянського  та сектору бізнесу;
  • створити умови для обміну досвідом роботи між представниками влади, практиками та науковцями;
  • запропонувати (визначити) першочергові кроки та механізми впровадження комплексної стратегії, спрямованої на підтримку сімей та захист дітей.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

  

13 грудня 2011року

 

14 грудня 2011 року

09.00 – 09.30 Реєстрація

09.30 – 11.00 Відкриття конференції, 

пленарне засідання

11.00 – 11.30 Кава-пауза

11.30 – 13.00 Пленарне засідання

13.00 – 14.00 Обід

14.00 – 15.30 Робота секцій

15.30 – 15.50 Кава-пауза

15.50 – 17.00 Робота секцій

17.30 – 18.00 Підведення підсумків

 

10.00 – 16.00  Майстер-класи

 

 

 

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ «ГЕЙТКІПІНГ ЯК МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА КОЖНОЇ ДИТИНИ НА ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї» 

На засіданні будуть представлені доповіді, в яких розкриваються основні засади здійснення політики деіституалізації, що базуються на  філософії гейткіпінгу та сімейно орієнтованому підході.

 

Учасникам будуть презентовані основні напрацювання та результати впровадження проекту в Київській області, зокрема щодо розвитку нових послуг з підтримки сімей з дітьми, механізмів прийняття рішень в найкращих інтересах дитини, впровадження інноваційних соціальних технологій та комплексної системи стратегічного планування та моніторингу забезпечення прав дітей.

 

Планується, що дискусія вестиметься як на пленарному засіданні, так і на секційних, в контексті  пошуку оптимальних кроків впровадження в Україні рекомендацій Комітету ООН з прав дитини та інших міжнародних документів, спрямованих на забезпечення права дитини виховуватись у сім’ї. 

 

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ

Об’єднають спеціалістів та експертів навколо обговорення певних напрямків гейткіпінгу, допоможуть більш глибоко розглянути  досягнення та уроки проекту, сприятимуть  обміну досвідом та дискусії практиків, науковців, управлінців, представників громадських організацій щодо пошуку кращих рішень на шляху забезпечення права кожної дитини на виховання у сім’ї.

 

Секція 1. Підвищення рівня професійної компетентності  працівників соціальної сфери

Секція 2. Розвиток сімейно орієнтованих послуг на рівні громади

Секція 3. Міжнародні стандарти та зобов’язання України щодо забезпечення прав дітей: системи моніторингу

Секція 4. Удосконалення механізмів прийняття рішень в найкращих інтересах дітей: управлінський аспект

 

МАЙСТЕР-КЛАСИ

На відкритих майстер-класах будуть презентовані інноваційні соціальні технології, які були адаптовані та застосовувались в ході реалізації завдань проекту «Попередження вилучення дітей із сімейного середовища шляхом впровадження механізму гейткіпінгу в Україні».

 

Найбільш кваліфіковані учасники проекту, серед яких науковці, практичні соціальні працівники, державні службовці, працівники та позаштатні тренери, експерти «Партнерства «Кожній дитині» поділяться своїми знаннями, вміннями, проведуть практичні заняття, міні-тренінги, презентації, дадуть  відповіді на запитання, поділяться методичними розробкам

 

Майстер-клас 1. Оцінка потреб як інструмент планування та надання якісних послуг для дитини та її сім’ї

Майстер-клас 2. Мережеві зустрічі як ефективний інструмент активізації ресурсів родини та громади для вирішення проблем дітей та їх сімей

Майстер-клас 3. Сімейний патронат, як складова системи захисту дітей та підтримки сімей

Майстер-клас 4. Захист дитини: сімейно орієнтований підхід

 

Майстер-класи відбуватимуться на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського університету ім. Бориса Грінченка.

 

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ: 

Для отримання запрошення на участь у конференції необхідно заповнити анкету учасника он-лайн за цим посиланням або за формою, що додається. Кінцевий термін подачі анкети 16.00 год. 6 грудня 2011 року.

 

Оплата реєстраційного внеску становить:

200 гривень – участь протягом 2-х днів конференції

75 гривень – за участь 13 грудня 2011р. (День 1)

150 гривень – за участь 14 грудня 2011р. (День 2) в одному з обраних майстер-класів

 

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за власний рахунок учасника або покладаються на сторону, яка його відряджає. Реєстраційні внески можна перерахувати на рахунок, який зазначений в анкеті або здійснити оплату підчас реєстрації у перший день конференції. Перевага участі у майстер-класах надаватиметься тим учасникам, які оплатять реєстраційний внесок до 12 грудня 2011р. За довідкою можна звертатися за тел. (050)3305179 та ел. адресою conference@p4ec.org.ua 

 

 

Джерело:  Кожній дитині
Теги:  конференція гейткіпінг події соціальні послуги

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ