До Міжнародного дня захисту дітей в Полтаві та Білій Церкві відбулися родинні свята

Свята для малечі були організовані Партнерством «Кожній дитині» спільно з міською владою та місцевими громадськими та благодійними організаціями.

06 червня 2012

До Дня захисту дітей у пілотних територіях проекту «Зростаємо разом» - мікрорайоні Левада м. Полтави та мікрорайону «Піонерський» м. Біла Церква відбулися свята для малечі, організовані міською владою разом із міжнародною благодійною організацією «Кожній дитині» та місцевими громадськими та благодійними організаціями.

Організатори за допомогою цих пізнавально-розважальних заходів прагнули виховати у дітей любов до своєї родини, повагу і шанобливе ставлення до батька, матері, дідуся, бабусі; повагу до звичаїв та традицій українського народу. 


Незважаючи на примхи погоди, дітлахів на подвір’ях шкіл зібралося чимало. Туту лунала музика і пісні, дзвенів сміх і здіймалися дружні оплески.  Разом із батьками усі бажаючі брали участь у різноманітних конкурсах та іграх на кмітливість, уважність, дотепність і вправність.

 

В Полтаві дітей розважали клоуни на ходулях і в розпорядження найменших представили місце для малювання на асфальті в рамках конкурсу «Світ очима дитини», а в Білій Церкві проводилися конкурси на знання своєї минувшини, одним з яких було оздоблення білої сорочки візерунками різних кольорів – де учасники малювали на макетах білих паперових сорочок ті орнаменти, які їм підказувала фантазія і родинна пам’ять.

 

Крім цього, діти та батьки в рамках конкурсів демонстрували своє вміння заплітати косу з трьох різнокольорових стрічок:жовтої, що символізує сонце, червоної, що символізує радість, і зеленої, що уособлює рослинність щедрої землі. В ході змагань діти вгадували потрібні слова, батьки надували різнокольорові кульки і змагалися у веселих «боях», а мами грали у футбол під схвальні вигуки і сміх присутніх.

 

Багатодітна сімя Рибалка прийшла на свято усією родиною, навіть з найменшим сином Марком, якому виповнилося 9 місяців. Вказуючи на актуальність подібних заходів для сімей, мама Олена Феліксівна зазначила:

Для нас надзвичайно важливою є участь у таких конкурсах, адже вони згуртовують, вчать підтримувати один одного, дають можливість вільного і цікавого спілкування, а також – можливість познайомитися з іншими родинами!

Під час свята талановиті діти мікрорайонів підготували цікаву концертно-розважальну програму. Спільні родинні свята стали не просто веселими розвагами, а дружніми зустрічами сімей, де у легкій формі розкрилися секрети сімейного щастя. Усі учасники отримали корисні подарунки, а кращим сюрпризом свят стали кульки та морозиво для всієї малечі. Кошти на придбання спортивних та канцелярських призів та подарунків надала Міжнародна юридична компанія «Кліффорд Чанс» та місцеві спонсори.

 

У рамках проекту «Зростаймо разом», який реалізується міською владою спільно з Партнерством «Кожній дитині» приділяється велика увага дітям, які виховуються в уразливих родинах. У ході святкування Міжнародного дня захисту дітей організатори активно запрошували присутніх приєднатися до тренінгового курсу «Батьківство в радість», який впроваджується в Полтаві та Білій Церкві. Адже саме від батьків залежить доля дітей, їх майбутнє.

 

Тренінг-курс сприяє підвищенню виховних компетенцій та потенціалу батьків. Уже близько 200 батьків міст взяли участь у ньому. Поки батьки підвищують свій виховний потенціал, дітлахи з користю проводять час з психологом на арт-терапевтичних заняттях.

Теги:  "Зростаємо разом" Clifford Chance батьки й діти Полтава Біла Церква

Статтi на тему
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ