грн
грн
http://p4ec.org.ua/Сімейний патронат

 

Сімейний патронат
01 лютого 2024

Партнерство «Кожній дитині» оголошує конкурс з метою відбору спеціалістів для надання послуг з методичного та організаційного супроводу реалізації проекту «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні», що здійснюється за фінансування Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. 

 детальніше
Сімейний патронат: коротко про головне. Продовження низки вебінарів
23 серпня 2017

Починаючи з 13 вересня, після недовгої літньої перерви, відновить свою роботу серія вебінарів Партнерства «Сімейний патронат: коротко про головне». Нову віху серії ми розпочнемо з розповіді про досвід громад, які вже мають перші успіхи у впровадженні патронату.

 детальніше
Сімейний патронат: коротко про головне. Анонс серії вебінарів
07 квітня 2017

Партнерство “Кожній дитині” розпочинає серію вебінарів, аби відповісти на питання, які турбують спеціалістів соціальної сфери, кандидатів у патронатні вихователі, а також широку громадськість, у зв’язку із запровадженням у рамках національного експерименту послуги патронату над дитиною.

 детальніше
Розпочато навчання національних тренерів з підготовки кандидатів у патронатні вихователі
27 липня 2016

Партнерством «Кожній дитині» сформовано групу майбутніх національних тренерів та проведено перший етап навчання за програмою підготовки патронатних вихователів.

 детальніше
Навчання тренерів з підготовки патронатних вихователів
09 червня 2016

Партнерство "Кожній дитині" за підтримки Міністерства соціальної політики України оголошує конкурсний відбір тренерів для проведення навчання кандидатів у патронатні вихователі. 

 детальніше
Молодіжні клуби другої фази проекту
11 лютого 2016

Завершився початковий етап роботи молодіжних клубів другої фази проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" - і саме час підводити проміжні підсумки. Цього року мережа проекту охоплює 16 регіонів, 25 клубів та понад  300 молодих людей.

 детальніше
Кожна дитина має право виховуватися в родині: професійні батьки поділились досвідом сімейного патронату
27 травня 2014

21 травня 2014 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей» відбулося  друге засідання клубу патронатних сімей з м. Києва та Київської області. 

 детальніше
Сімейні бесіди за чаєм: професійні батьки діляться досвідом сімейного патронату
22 травня 2014

21 травня 2014 року в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей» відбулося  друге засідання клубу патронатних сімей з м. Києва та Київської області. 

 детальніше
Відбулося перше засідання клубу патронатних вихователів
10 грудня 2013

24 листопада 2013 року в рамках реалізації проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування» у Києві пройшло перше засідання клубу патронатних вихователів з Київської області. 

 детальніше
Спеціалісти соціальної сфери навчились сімейно-орієнтованому підходу в роботі з дітьми та сім'ями
03 грудня 2013

15 листопада 2013 року 25 фахівців соціальної сфери завершили навчання за міжнародною тренінговою програмою «Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід». Тепер спеціалісти служб та організацій, які працюють в інтересах дитини, зможуть надавати комплексну професійну соціальну допомогу в подоланні складних життєвих обставин сімей із дітьми.  

 детальніше
26 листопада 2013

24 листопада 2013 р. завершилося п’ятиденне навчання тренерів у рамках першого етапу підготовки молодіжних тренерів для проекту "Впевнений старт". 29 учасників програми із 13 регіонів України ознайомилися з інноваційними підходами підтримки дітей і молоді, позбавлених батьківського піклування. 

 детальніше
Народний депутат Микола Жук ознайомився з результатами запровадження сімейного патронату
07 листопада 2013

4 листопада 2013 року голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Комітету ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Жук здійснив робочу поїздку до Білої Церкви з метою ознайомлення з результатами запровадження послуг сімейного патронату в місті.  

 детальніше
В Луганську й Тернополі представлено проект державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатів
18 липня 2013

18 та 20 червня 2013 року в Тернополі й Луганську відбулися круглі столи з метою ознайомлення із проектом державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, а також узгодження підходів до його апробації на місцях. 

 детальніше
Партнерство
09 липня 2013

З 9 червня 2013 року розпочалося навчання для сімей кандидатів у патронатні вихователі, які разом зі спеціалістами, що працюють в інтересах дітей, будуть здійснювати патронат над дітьми у Деснянському, Дарницькому та Оболонському районах м. Києва.

 детальніше
Відбулось публічне обговорення законодавчого врегулювання сімейного патронату
12 червня 2013

12 червня 2013 р. в Комітеті Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму пройшов круглий стіл, де були розгянуті пропозиції щодо врегулювання сімейного патронату в Україні на законодавчому рівні

 детальніше
Реформа замість революції, трансформація замість ліквідації
23 квітня 2013

Йдеться про позицію Партнерства «Кожній дитині» щодо національної стратегії з реформації інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, висвітленню якої – часто поверхневому й упередженому – останнім часом приділяють пильну увагу вітчизняні ЗМІ. 

 детальніше
Шукаємо патронатних вихователів
17 квітня 2013

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

 детальніше
26 березеня 2013

18-21 березня 2013 року Партнерство «Кожній дитині» приймало гостей із Санкт-Петербурга та Луганська із навчальним візитом «Сімейний патронат: досягнення, уроки, перспективи» з метою обміну досвідом та поширення успішної практики запровадження послуг сімейного патронату. 

 детальніше
Ратифікація Гаазької конвенції зробить процес міждержавного усиновлення етичним та прозорим
05 лютого 2013

Позиція Партнерства «Кожній дитині» викладена у заяві громадських організацій, які спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) виступили за підтримку ратифікації Конвенції.

 детальніше
Виробити спільне бачення щодо запровадження сімейного патронату
20 квітня 2012

20 квітня на базі Притулку №1 м. Києва відбулося робоче засідання «Роль фахівців Притулку №1 у запровадженні в м. Києві моделі «сімейного патронату».

 детальніше
Партнерство «Кожній дитині» реалізовує новий проект, покликаний зменшити направлення столичних дітей до інтернатних закладів
10 лютого 2012

Згідно з умовами договору між  Вcесвітнім дитячим фондом (World Childhood Foundation) і Партнерством «Кожній дитині» протягом 2012-1013 рр. у Києві буде реалізовуватися проект «Запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування».

 детальніше
Оголошується набір тренерів для підготовки за програмою
28 березеня 2011

До участі в навчанні запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

 детальніше