http://p4ec.org.ua/Впевнений старт

 

Впевнений старт
Молодіжні клуби другої фази проекту
11 лютого 2016

Завершився початковий етап роботи молодіжних клубів другої фази проекту "Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя" - і саме час підводити проміжні підсумки. Цього року мережа проекту охоплює 16 регіонів, 25 клубів та понад  300 молодих людей.

 детальніше
Входини у самостійність: в Україні розпочала роботу ще одна соціальна квартира
11 вересеня 2014

10 вересня 2014 року у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області відбулося урочисте відкриття другої в Україні соціальної квартири для молоді віком від 15 до 23 років з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 детальніше
«Останній дзвінок» для «Впевненого старту»
02 червня 2014

Минулого тижня в українських школах закінчився навчальний рік. З цієї нагоди ми вирішили влаштувати свій «останній дзвінок» для учасників молодіжних клубів за програмою «Як стати успішним». Однак не зовсім традиційний: без шкільних формальностей, шикування на лінійку, віршів чи самодіяльних пісень.

 детальніше
26 молодіжних тренерів завершили навчання за програмою «Як стати успішним»
19 травня 2014

16 травня 2014 року 26 молодіжних тренерів із 13 регіонів України отримали сертифікати компетентності за програмою "Як стати успішним" в рамках проекту «Впевнений старт: Програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування». 

 детальніше
26 листопада 2013

24 листопада 2013 р. завершилося п’ятиденне навчання тренерів у рамках першого етапу підготовки молодіжних тренерів для проекту "Впевнений старт". 29 учасників програми із 13 регіонів України ознайомилися з інноваційними підходами підтримки дітей і молоді, позбавлених батьківського піклування. 

 детальніше
З миру по цеглинці – житло для впевненого старту
31 жовтня 2013

Такий девіз обрали собі 8 колишніх вихованців інтернатів із Вишгородського району Київської області у облаштуванні соціальної квартири, де вони незабаром проживатимуть, освоюючи життєві навички, потрібні для успішного старту та їх самостійного життя у соціумі. 

 детальніше
Підготовка тренерів за програмою для молоді
14 жовтня 2013

Ви – тренер? Маєте бажання професійно вдосконалюватися? Запрошуємо до участі в програмі навчання для тренерів за програмою для молоді «Як стати успішним». Участь у програмі – безкоштовна. Відбір проводиться на конкурсній основі. 

 детальніше
Новий рік для «Впевненого старту» розпочато
29 вересеня 2013

Для вихованців проекту «Впевнений старт» новий рік починається восени, коли щовересня проходить їх перша, символічна зустріч-знайомство. Адже відомо: як новий рік розпочнеш, так його і проведеш. 

 детальніше
В Луганську й Тернополі представлено проект державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатів
18 липня 2013

18 та 20 червня 2013 року в Тернополі й Луганську відбулися круглі столи з метою ознайомлення із проектом державного стандарту соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, а також узгодження підходів до його апробації на місцях. 

 детальніше
07 червня 2013

Ці слова були особливо популярними серед учасників лісового табору "Впевнений старт: до успіху разом", який проходив 25-26 травня 2013 року поблизу Києва в рамках програми соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування. 

 детальніше
Орієнтир: упевнений старт
26 квітня 2013

Пропонуємо вашій увазі перші результати роботи молодіжних клубів для 60 випускників інтернатів із Київської області. Навчання молоді стало можливим завдяки зібраним коштам у рамках Місяця спільних дій в інтересах дітей, ініційованого Партнерством «Кожній дитині» наприкінці минулого року. 

 детальніше
Експертна дискусія з питань соціальної інтеграції випускників інтернатів
21 січня 2013

Запрошуємо соціальних фахівців та представників НУО, що надають підтримку молоді, позбавленій батьківського піклування, до участі в експертній дискусії, яка відбудеться 30 січня 2013 р. у Києві.

 детальніше
Розшукуються інвестиції в майбутнє дітей-сиріт
04 грудня 2012

У місяць спільних дій в інтересах дітей (20 листопада - 20 грудня) приєднуйтеся до нашої акції. Замість одноденних подарунків ми пропонуємо інвестувати у майбутнє дітей-сиріт і підтримати їх для виходу з інтернатів.  

 детальніше
Знову разом: зустріч випускників молодіжного клубу «Як стати успішним»
05 листопада 2012

3-4 листопада 2012 року відбулася зустріч 26 випускників молодіжного клубу «Як стати успішним», що діють у 4 районах Київської області в рамках проекту «Впевнений старт».

 детальніше
Українські випускники інтернатів об’єднуються з європейськими однолітками заради змін
26 жовтня 2012

З 18 по 24 жовтня 2012 р. в м. Софія (Болгарія) проходив міжнародний тренінг для молоді, що має досвід перебування під опікою. Учасники «Впевненого старту» представляли Україну. 

 детальніше
Випускники вчилися робити свій професійний вибір
13 лютого 2012

Пошук роботи та професійне самовизначення відіграють одну з найважливіших ролей  на початку дорослого життя. Саме робота та обрана професія допомагають не лише стати фінансово незалежними, але й сприяють самоусвідомленню та подальшому особистісному становленню.

 детальніше
Оголошується набір тренерів для підготовки за програмою
28 березеня 2011

До участі в навчанні запрошуються соціальні працівники, психологи, психотерапевти, соціальні педагоги, вчителі, вихователі, представники громадських організацій із зазначених міст, особливо мікрорайонів Піонерський (Біла Церква) та Левада (Полтава), які володіють інтерактивними формами роботи та мають бажання здійснювати освітню діяльність з батьками.

 детальніше
Прес-конференція
27 травня 2010

26 травня 2010 р. в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція з нагоди відкриття українсько-швейцарського проекту «Впевнений старт: програма соціальної інтеграції молоді, позбавленої батьківського піклування», спрямованого на створення системи підготовки та супроводу вразливої молоді в період переходу до самостійного життя.

 детальніше
В Міжнародний день сім'ї - на пікнік!
18 травня 2010

15 травня, в Міжнародний день сім'ї Партнерство «Кожній дитині» і юридична компанія Clifford Chance влаштували пікнік для 20 вихованців інтернатних закладів Київської області та їхніх наставників.

 детальніше
Пільги для дітей: міфи чи реальність? Що думають про це самі діти.
27 квітня 2010

Cтатус дитини-сироти, державні пільги, соціальні гарантії... Чи знайомі ці поняття теперішнім випускникам інтернатних закладів? Юристи компанії Clifford Chance вирішили перевірити це й 23 квітня для вихованців інтернатів у м. Тараща провели pro bono заняття клубу «Як стати успішним».

 детальніше