Запрошуємо молодь та представників НУО стати на шлях успіху!
09 лютого 2018

Партнерство запрошує молодь, яка має досвід альтернативної опіки, а також представників НУО, які мають досвід роботи з молоддю, надсилати заявки до участі у навчальному візиті до провідних НУО Великобританії та Ірландії.

детальніше
Відбулося навчання представників об’єднаних територіальних громад щодо запровадження моделі інтегрованої системи соціального захисту
12 грудня 2017

У рамках проекту ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства соціальної політики України у Києві відбувся семінар-тренінг “Запровадження моделі інтегрованої системи соціального захисту населення в об’єднаних територіальних громадах”

детальніше
Молодіжні клуби 3.0: традиція продовжується
24 листопада 2017

Незважаючи на завершення у 2016 році проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя», молодіжні клуби України продовжили свою роботу та досягли значимих результатів. Починаючи з 2014 року вже понад 1000 вразливих молодих людей відвідали тренінги та інші заняття клубів.

детальніше
Впровадження патронату над дитиною: результати другого півріччя 2017 року
24 листопада 2017

Завдяки подвоєнню кількості патронатних сімей протягом липня-листопада 2017 року вшестеро більше дітей змогли отримати допомогу.

детальніше
Партнерство «Кожній дитині» та компанія Oxford Policy Management розпочали процес формування моделі інтегрованого соціального захисту в Україні
14 листопада 2017

Для розроблення такої моделі 2 листопада 2017 року було створено Робочу групу, а вже за тиждень у Тренінговому центрі Партнерства відбулася перша зустріч, під час якої експертами було створено підвалини майбутньої моделі.

детальніше
Слідкуйте
Приєднуйтеся
Дивіться
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ