Запрошуємо на навчання: тренінговий курс «Доступність соціальних прав для молодих людей»
04 травня 2017

12-17 червня 2017 року у рамках програми співробітництва між Молодіжним департаментом Ради Європи й Міністерством молоді та спорту України відбудеться тренінг, спрямований на підвищення ролі молодіжної політики у розширенні доступу молоді до соціальних прав. Організатори – Молодіжний департамент Ради Європи, Мінмолодьспорту та Партнерство «Кожній дитині» запрошують усіх охочих надсилати свої заявки до участі. 

детальніше
Вакансія національного координатора програми DARE
20 квітня 2017

Регіональна програма DARE, ініційована організацією «Карітас Австрія», шукає у свою команду національного координатора. Для участі у конкурсі на посаду необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист до 22 травня 2017 року.

детальніше
Сімейний патронат: коротко про головне. Анонс серії вебінарів
07 квітня 2017

Партнерство “Кожній дитині” розпочинає серію вебінарів, аби відповісти на питання, які турбують спеціалістів соціальної сфери, кандидатів у патронатні вихователі, а також широку громадськість, у зв’язку із запровадженням у рамках національного експерименту послуги патронату над дитиною.

детальніше
Проект “Сімейний патронат”: підсумки 2016 року
26 січня 2017

26 січня 2016 року Верховною Радою було прийнято Закон України № 936-VII, завдяки якому стало можливим експериментальне запровадження протягом 2016 – 2018 років послуги патронату над дитиною. Рік по тому – саме час поглянути на проміжні результати експерименту.

детальніше
Запрошуємо добровільних помічників до участі у проекті «Книжка про мене»
09 листопада 2016

Партнерство «Кожній дитині» шукає людей, охочих присвятити власний час і зусилля для того, аби допомогти дитині, позбавленій батьківського піклування, зберегти спогади про перші роки свого життя. Запрошуємо стати волонтерами проекту "Книжка про мене".

детальніше
Слідкуйте
Приєднуйтеся
Дивіться
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ