Запрошуємо добровільних помічників до участі у проекті «Книжка про мене»
09 листопада 2016

Партнерство «Кожній дитині» шукає людей, охочих присвятити власний час і зусилля для того, аби допомогти дитині, позбавленій батьківського піклування, зберегти спогади про перші роки свого життя. Запрошуємо стати волонтерами проекту "Книжка про мене".

детальніше
Допомога внутрішньо переміщеним сім'ям та дітям. Платформа обміну досвідом
29 вересеня 2016

У Києві відбудеться Платформа обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери, представниками НУО, волонтерами, викладачами ВНЗ, чия робота пов’язана з наданням допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям та дітям.

детальніше
Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї у Маріуполі
08 вересеня 2016

У рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу місту Маріуполю залученими тренерами Партнерства проведено 4 тренінги з використання моделі оцінки потреб дитини та її сім’ї та технології ведення випадку.

детальніше
Розпочато навчання національних тренерів з підготовки кандидатів у патронатні вихователі
27 липня 2016

Партнерством «Кожній дитині» сформовано групу майбутніх національних тренерів та проведено перший етап навчання за програмою підготовки патронатних вихователів.

детальніше
Залучаємо молодь до «Країни Гідності»: оголошення конкурсу міні-грантів
19 липня 2016

Партнерство «Кожній дитині» починає приймати заявки на отримання міні-грантів з метою підтримки проектів із просування соціальних прав та реалізації соціальної політики на рівні громад.

детальніше
Слідкуйте
Приєднуйтеся
Дивіться
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ