«Зростаємо разом»: книжка, пронизана любов’ю до дітей та повагою до батьків

До Міжнародного дня дитячої книги – презентуємо нову публікацію. Посібник «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля» відкриває двері у світ стосунків між дитиною та дорослими за допомогою гри. 

02 квітня 2013

До Міжнародного дня дитячої книги – презентуємо нову публікацію. Посібник «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля» відкриває двері у світ стосунків між дитиною та дорослими за допомогою ГРИ – вірного друга дитинства, мудрого соратника батьків, вихователів і працівників соціальної сфери.

У книжці розкривається місце гри в процесі виховання дитини, її значення для побудови сімейних та соціальних зв’язків між членами родини, даються практичні поради щодо зміцнення батьківсько-дитячих стосунків, організації позитивного сімейного дозвілля із врахуванням вікових особливостей та потреб дітей. Видання призначене для батьків, фахівців із соціальної роботи, соціальних педагогів, вихователів.

Авторка посібника  заслужений працівник освіти України, один із найдосвідченіших спеціалістів із організації сімейного дозвілля Олена Аркадіївна Немежанська. Сама ідея створення посібника виникла під час реалізації соціального проекту «Зростаємо разом», спрямованого на розвиток батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми, який протягом 2011-2012 рр. реалізовувався у Білій Церкві та Полтаві, за фінансової підтримки Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Foundation), Швеція.

За словами Зінаїди Кияниці, заступника директора Партнерства «Кожній дитині»,


Наша організація як ніяка інша усвідомлює надзвичайну важливість підтримки батьків у виконанні батьківських обов’язків, формування в сім’ї позитивного, сприятливого для дитини сімейного середовища. Тому ми вирішили створити посібник, який би став свого роду путівником у світі змістовного сімейного дозвілля, вчив би дорослих фантазувати й створювати ігрові ситуації, такі необхідні повсякдень для дитини.

Ознайомитися з книгою можна частково, за наведеним нижче посиланням.

З питань отримання посібника, прохання надсилати запит на адресу contact@p4ec.org.ua, вказавши в темі листа: «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля», або по телефону - (044) 388 5179.

Теги:  публікації "Зростаємо разом" батьки й діти

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ