Орієнтир: упевнений старт

Пропонуємо вашій увазі перші результати роботи молодіжних клубів для 60 випускників інтернатів із Київської області. Навчання молоді стало можливим завдяки зібраним коштам у рамках Місяця спільних дій в інтересах дітей, ініційованого Партнерством «Кожній дитині» наприкінці минулого року. 

26 квітня 2013

З 20 листопада по 20 грудня 2012 року  Партнерство «Кожній дитині» ініціювало Місяць спільних дій в інтересах дітей. Для цього ми розпочали збір інвестицій у майбутнє дітей-сиріт.  Виручені кошти мали піти на навчання 60 випускників інтернатів із Київської області для їх підготовки до самостійного життя після виходу з інтернатів.  Адже ми переконані: замість разових подарунків — цукерок, плеєрів чи одягу молоді в інтернатах потрібне майбутнє!

 

З цією метою Партнерство «Кожній дитині» розробило програму соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів. У 4 районах Київської області працюють молодіжні клуби «Як стати успішним». Діяльність клубів спрямована на розвиток життєвих навичок та підготовку до самостійного життя молоді, яка випускається з інтернатів. Для щотижневих занять у клубах для 60  юнаків і дівчат, позбавлених батьківського піклування, на І квартал 2013 року потрібно було зібрати 7200 грн.

 

Збір коштів став можливий з допомогою Української Біржі Благодійності – національної фандрейзингової онлайн-платформи. 69 донорів і сотні прихильників долучилися до нашої ініціативи – розповсюджували повідомлення про кампанію, робили репости, «лайкали» нашу сторінку, пересилали інформацію знайомим і друзям. Тільки завдяки Вашій активності, небайдужості, чуйності і розумінню гроші для навчання 60 дітей, які випускаються з інтернатів, було зібрано.

З січня 2013 року в м. Біла Церква, Вишгородському й Таращанському районах Київської області розпочалися щотижневі заняття для 49 юнаків і дівчат, позбавлених батьківського піклування. Загалом у трьох клубах відбулося 35 занять. Робота клубу в Іванківському районі для 11 випускників розпочинається з 20 квітня цього року.

 

Програма розвитку соціальних навичок вихованців інтернатних закладів «Я сам будую своє життя» була розроблена з урахуванням потреб вихованців інтернатних закладів.

 

Щотижня під час занять учасники вчилися спілкуватися одне з одним у природних і модельованих ситуаціях, готувати їжу, планувати бюджет, проходити співбесіду для навчання чи роботи. Форма проведення клубів визначалася метою конкретної зустрічі – тренінг,  практичне заняття, майстер-клас, бесіда, дискусія чи тематична вечірка. Зустрічі молодіжних клубів допомогли юнакам і дівчатам розвинути свої сильні сторони у пошуках власної формули успіху на шляху до самостійності.

З отриманих 7200 грн. 1078 грн. 78 коп. пішли на проведення клубів у Білій Церкві, 1200 грн. у Таращі та 1200 грн. у Вишгороді. На залишку - 3721 грн. 22 коп. Пропонуємо ознайомитися з детальнішим звітом про роботу клубів за І квартал 2013 року. 

Як видно, формування повноцінних, відповідальних громадян держави – під силу кожному з нас. Для цього варто лише допомогти комусь одному. Впевнений старт молодих людей, які випускаються з інтернатних закладів, розпочався разом із Вами та Вашою допомогою. Дякуємо усім за підтримку цієї ініціативи!

Теги:  "Впевнений старт" випускники інтернатів молодь позбавлена батьківського піклування клуби фандрейзинг

Статтi на тему
Більше за темою
Приєднуйтеся
ОТРИМУЙТЕ НОВИНИ